Arjantiiiinnn finaldeeee :))) görüşlerini z nedir?

Her zaman arjantin :))) ajdbsjahsbzgsgagxhsjsbshs

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Beklediğim bir sonuçtu çünkü Arjantin mükemmel seviyede takım savunması yapıyor. Ben Arjantin'in penaltılara kalmadan maçı almasını bekliyordum.
    burada sabahtan beri hollanda kesin alır diyen arkadaşlar, evet Hollanda aldı, ama maçı değil :D

0|0
    0|0
    • almanlar brezilya karşısında iyi oynadı felan diye ümit etmesinler. hollanda da ispanya ya 4 tane atmıştı.

• Arjantin onları psikolojik olarak alt üst eder inş :)

• Ben Maradona, Kempes, Ardiles, Messi gibi futbolcular sebebiyle her dünya kupasında Arjantini tutan biriyim. Bu dünya kupası henüz başlamadan önce enaz 15 soruda finali Almanya-Arjantin oynar demiştim, hepsi tarihiyle duruyor cevap listemde.
      Ama bir gerçek var ki, Almanlar gerçekten çok çok iyi bu dünya kupasında ve diğer tüm takımlardan bir kaç gömlek üstünler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Penalti onlarin işi

0|0
    0|0
  • Almanyayı tutuyordum basindan beri ama arjantin hosuma gidiyor cunku m. city takimi favorilerimden oldugu icin aguaro falan bide forma rengi cok guzel geliyo yani arjantinin kazanmasi iyi oldu -_-

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi Hollanda'nın kazanacağını düşünüyordu ben de dâhil. Ama şöyle bir gerçek var ki Hollanda Almanya'yı Arjantin'den daha çok zorlardı. Böylesinin Almanya için daha iyi olduğunu düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • İyi kapandılar

0|0
    0|0
  • Ben demistim

0|0
    0|0
  • Fazla sevinmesin bence Almanya finalde üzecek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...