Arjantin finalde hollanda elendi..:)?

arjantini tebrik ediyorum.. maçta hiç tempo yoktu penaltılarda arjantin aldı :) siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir kısır döngüydü o maç, uyukladım bile izlerken sıfır tempo, biraz hareket olur bir maçta oneydi öyle :/ almanlar kupada çoştursa bari yine, arjantin yine kapanacaktır böyle, tam kısır döngü yaratıyorlar maçta, hiç sevmiyorum böyle oynayan takımları tamam savunma yapta, bune, ne adam gibi hucum yapıyorsun nede kontra :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Arjantin akilli oynadi

0|1
    0|0
  • İki takımda cok kontrollü oynadı. Aldıkları toplarla bseyler yapıp defans bütünlüğünü korumaktı. bunu arjantin ta 70 dk kadar uyguladı. Sonra cöküş yasadı. Hollanda bastırdı ama bir sonuc cıkmadı. Arjantin akıllı oynadı. Gönlüm arjantinden yanaydı. İnş. almayayı da yener kupayı alır . Zor ama arjantini destekliyorm

0|1
    0|0
  • Sneıjder tamamda defans oyuncusuna penaltı kullandırmakda neyin kafası?

0|1
    0|0
  • şaşkınım hala nasıl elenir Hollanda anlamıyorum

0|1
    0|0
  • almanya yer

0|1
    0|0
  • son iki penaltıyı görmedin heralde :)

0|1
    0|0
  • Beklediğim bir sonuçtu çünkü Arjantin mükemmel seviyede takım savunması yapıyor. Ben Arjantin'in penaltılara kalmadan maçı almasını bekliyordum.
    burada sabahtan beri hollanda kesin alır diyen arkadaşlar, evet Hollanda aldı, ama maçı değil :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...