Koşmak vücudu şekle sokar mı?

Ben 167 boy, 53 kiloyum fiziğim güzel ama şekle sokmak istiyorum. Daha doğrusu sıkılaşmak, sizce koşmak yürümek işe yarar mı?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki yuruyuz vucudu sekle sokar ama butun vucudun icin yuruyus yetersiz eger salona gidemiyorsan evde yapacagin egzersizlerde var mekik gibi vs onlarla yuruyusunu tamamlaman gerekliki vucudunu sekle sokabilesin istedigin gibi olculerin gayet yerinde yapamaman icin hicbir sebep yok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sokmaz olur mu hiç. haftada 3 ya da 4 gün yarım saat (hızı 3 dakkada bir arttırıp azaltarak) ve artan tempoyla 1 ay koştuktan sonra faydasını görebilirsin. burada bekliyorum 1 ay sonra teşekkür edeceksin :)

0|0
    0|0
  • Tek başına koşmak sadece kalbinizi yorar başka bir şeye yaramaza..
    Uzman hocalar eşliğinde yapacağınız 1 saatlik spor ise bir kaç ay sonra vucüdünuzu iyi hale getirir

0|0
    0|0
  • internette arasan daha yararlı olur burada kimse sana mantıklı bişey söylemez. evde de calisabilirsin salon şart değil

0|0
    0|0
  • Koşu pek sekil vermez ama kızlarada mekik cek tawsiyesi wermek bir garip geldi şimdi bana :-) yüzme iyidr ama

0|0
    0|0
  • genc ve fit diye siteye bak derim

0|0
    0|0
  • Vücudum güzel derken

0|0
    0|0
  • Yuzmek ve kosmak vucudun en iyi sekli almasi icin yapilan sporlardandir.

0|0
    0|0
  • tiribe sokar canım.)

0|1
    0|0
  • tabıkıde sokar

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Faydasnı daha çok zayıflamada mı gördün, benim zayıflamaya ihtiyacım yokta

• ya basladıgımda 76 77 kg felandm smdı 70 71 im illakı zayıflatıyo cunku cok performans harcıyosun bayagıda sıkılastırıyo sekle sokuyo en önemlısı kalbine ve ciğerlerine uzun ömür katıyo herseyı gec en önemlısı o =))

• Evet sokar. Sıkılaştırır kaslarını.

0|0
    0|0
  • Sokar çaba gösterilen herşeyin sonu güzeldir

0|0
    0|0
  • evet ama tek başına çok değil

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sadece bacak kasları değil upside denilen yukarı gögüs omuz kollarıda toparlar.

0|0
    0|0
  • tek koşmayla olmaz ama kısmen bir şekil verir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle işe yara

0|0
    0|0
  • Tek basına sokmaz. Yokuş yukarı koşarsan biraz işe yarar. En sağlıklısı yüzmektir

0|0
    0|0
  • Hiç bir işe yaramasa bile en azından sağlığın için gerekli

0|0
    0|0
  • yarar tabi spor her zaman işe yara

0|0
    0|0
  • ser zeminde koşma eklemlerde sorun yaşarsın kumsalda koş süt ve süt ürünleri tüket mutlaka kahvaltı et atlama yoksa enerji alamazsın ve daha çok kilo alırsın ara öğünlerde ceviz badem tüket tok tutar

0|0
    0|0
  • Bence ise yarayacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İp atla, koş, squat yap.

0|1
    0|0
  • spor saluna gitmen daha mantıklı

0|1
    0|0