Merhaba arkadaşlar lütfen yardımcı olun?

Arkadaşlar ben haftanın 4 günü spor yapan biriyim 20 oldu 6 6,5 hızda yürüyorum bisiklet ve daha bir iki tanede daha alete biniyorum yediklerime dikkat ediyorum yağlı tuzlu çikolata cips tarzı şeyler yemiyorum asitli içmiyorum ama hiç bir değişiklik yok çıldırıcam yardımcı olun llütfen

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eger bütün sağlıklı şeyleri yapmana ragmen kilonda pek değişiklik yoksa demekki kilon sağlığın için ideale en yakın kilodur. Ama bunu anlamak için bir süre daha spora dewam etmen gerek ve unutma kendine de çok yüklenme sağlık peşindeyken sağlığından olma ^^

1|0
    0|0
    • çok haklısın biraz sabırısız biriyim ama bekliyicem sağol :)

• Benim gibi sabırsızsan kendini çok şartlandırma çok zor olur senin için sadece bir kaç şeyi kendine alışkanlık edin zamanla farknda olmadan toparlanırsın.

Erkekler Ne Diyor 9

• her vücudun bir direnç noktası vardır... bu kilo vermek için de kas yapmak içinde çeşitlilik gösterir. ben sonbahar kış ve ilkbahar aylarında fitness yapıyorum protein tozu alıp ağırlığa girişen çocuklarda 3-4 ay en ufak bir değişikliğin olmadığına ve sonra birden bire vücutlarının patır patır kas patlattıklarına şahidim. kilo vermekte böyledir. vücut alışık olmadığı spor gibi aktivitelere karşı kendini bir müddet korur. bu kimisinda birkaç gün kimisinda birkaç ay olur. sakın vazgeçme!!! vücudun pes ettiğinde okadar kısa sürede okadar fazla kilo verirsin ki 1-2 haftada bütün kıyafetlerin çöpe gide bilir.

0|0
    0|0
    • İnşallah dediğin gibi olur ben asla vazgeçmicem :)

• dediğim gibi olursa gizlenmekten vazgeçersin umarım.

• 20 günde zayıflanır mı hiç az sabır devam devam durmak yok. hatta imkanın varsa saatlerce yüz suda hareket et.

0|0
    0|0
    • Deniyicem deam edicem 20 günde hiç bir değişiklik olmayınca biraz kötü oldum ama sonra rahatladım kesinlikle devam edicem :)

• Düzenli bir şekilde, diyetini ve sporunu devam ettirirsen, sonuç alabilirsin.
    Öyle hemen olmuyor bu işler. Kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• :) pazartesi gidiorum saliı gitmiyorum böyle böyle neyse cidden teşekkürler devam edicem :)

• Cidden ricalar... :)
      Senin adına sevindim. :)

• Bence uzman tarafindan bir kontrol edilmen lazim bazi bunyeler farkli olabiliyor ve yemiyorum dedigin seyleri belkide yemen gerek metabolizmanin meylere karsi tepki verdigini ogrenmelisin tabiko yuruyuzde etkili ama bir doktor daha faydali olabilir

0|0
    0|0
  • demmekk kı kılon asırı fazla degıl

0|0
    0|0
  • Zamanla olcak bekle bekle sabret

0|0
    0|0
  • çıkmamış cana eziyet etme bence :O

0|0
    0|0
  • Kosmak bir boka yaramaz bolgesel calis nerene ne yapmak istiyorsan ona gore spor yap

0|0
    0|0
    • Koşmak daha etkli diye biliyodum ama yanldım haklısın teşekkür ederim :)

• Kosarsan kalori yakarsin ama gobegin varsa bolgesel mekik yap kalcan buyukse kalca calis göğüse göğüs felan filan iste kosmak iyidir ama zayiflamak icin değildir

• Anladım teşekkürler :)

• ilk önce rahatla stres yapma ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 20 günde ne kadar kilo vermeyi planliyosun ki

0|0
    0|0
    • Tabiki 20 güne kadar öyle kilo düşünmüyodum ama hiç birr fark yok vücüdumda moralim bozdu ne kadarda zayıfalama olabilir ki

• 20 günde vücudunda bir fark goremezsin zaten. Fark olusmasi için uzun vadede calisman lazim. Ve vücudunun neresinde fark istiyorsan koşup veya yürüyüp isindiktan sonra yağ yakimin basliycagi için bölgesel calisman lazim.. Ben karin bolgemden sikayetciydim herhangi bir spor yapmadim her gun 40 dakika veya 1 saat dans edip karin egzersizi yaptim ve 1 ayda fark etti..

Yükleniyor...