Hollanda - Arjantin maçı ne olur sizce? Kim finale çıkar?

Bence Hollanda finale biraz daha yakın. İki takımda pek beklenileni veremese de bence Hollanda bu maçı kompakt bir oyunla kazanır. Skor tahminim 2-1. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Arjantin aldı ya la :/

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce babam uykudan uyandırıp "Hollanda'ya100 lira basayım mı" dedi.. Ne olduğunu anlamadım :/

Uyku sersemliğiyle "Arjantini hafife alıyorsun maç berabere bitebilir" deyip 100 lirasını kurtardım umarım Hollanda yenmez :(

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Arjantin 4-2 alicak

0|0
    0|0
  • ben Avrupa-Güney Amerika finali izleme taraftarıyım o yüzden
    Arjantin
    Ama dünkü gibi şok edici bir fark olacağını düşünmüyorum.1 gol fark bekliyorum

0|0
    0|0
  • Arjantin alır diyorum net

0|0
    0|0
  • Arjantin kazansın, hollandalı inekler kaybetsin

0|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • Arjantin Insallah

0|0
    0|0
  • Bana arjantin 1 farkla alicak gibi geliyor

0|0
    0|0
  • 2-2 bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünkü maçtan ve daha önceki Hollanda 5-1 İspanya veya daha da önceye gidersek Almanya 4- 1 Arjantin maçlarından çıkaracağım nihai sonuç şu olmalı :" Bu oyun yıldız milyon dolarlık oyuncu oyunu değil takım oyunudur". Almanya ve Hollanda benzer top oynuyorlar ve aslında yıldız oyuncuları çok fazla değil (Müller Kros, Kehdira yı PES'te bile insanlar direk çıkarıyorlar hiç oynatmıyorlar ) ama neden peki bu takımlar hep galip geliyorlar? Çünkü onlarda "Ben" yok "Biz" var. Golü kimin atmasının hiç önemi yok. Pozisyon içinde en elverişli gole en yakın oyuncuya veriyorlar pası."Golü ben atmalıyım bu dünya kupasına ben damga vurmalıyım milyon dolarları ben götürmeliyim" niyetleri kesinlikle yok. Hal böyle olunca kazanıyorlar. Arjantin de bir güney amerika ülkesi. Yıldız oyunculara baktığımızda Hollanda'dan daha üstün gibi görünebilir. İki takımın da zaafı defans hattı ama Hollanda'nın stabilitesi kararlılığı takım oyunu Arjantine oranla çok daha yüksek ve bu da Arjantin'in yarı finalde elenmesine neden olacak lakin Arjantin , Brezilya kadar kolay teslim olmayacak çünkü dünkü maçı onlar da izlediler ve böyle bir tarumar yaşamayı istemezler. Daha dikkatli oynayacaklardır. Final maçı Almanya-Hollanda arasında olacak. İşte bu maça bir şey diyemeyeceğim. Herkes Almanya Almanya diyecek biliyorum ama Koy Almanya'nın karşısına İspanya'yı bakalım Hollanda gibi 5 atabilecek mi? Pique ve Ramos gibi defanslara karşı hem de Dante değil.

0|0
    0|0
  • Hollanda cikar finale

0|0
    0|0
  • Çeyrek Final öncesinde Almanya - Hollanda finali olacak demiştim.

0|0
    0|0
  • Dusuncen dogru ama surpriz sonuclar doguruyor bu dunya kupasi bende senin gbi dusunsemde basamiyorum iddaaya tirsiorm haci:)

0|0
    0|0
  • Eyyamcı Cüneyt Çakır'ın katledip Şerefsiz Tangocuları finale taşıyacağı maç olacaktır. maçtan sonra robben sneijder filan cünoyu dövebilir

0|0
    0|0
  • hollanda yener kupayı da Almanya alır hadi bana eyvallah

0|0
    0|0
  • bencede hollanda alır gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Evinizi, arabanızı satın Hollanda'ya oynayın.

0|0
    0|0
  • 4 0 hollanda alır :)

0|0
    0|0
  • argentina

0|0
    0|0
  • Di Maria'sız ARG
    Pirsie'siz NED
    çekişmeli bir maç olacak ama NED daha yakın

0|0
    0|0
  • 3-1 Hollanda alacak diyorum :)

1|0
    0|0
  • maçta robbenden çok cüneyt çakır diyecek spiker var mısınız iddiaya :D

0|0
    0|0
  • iddaa da ilk yarı 0 bastım 2. yarı 2 verdim skor tahmini yapacak olursam 0-1 arjantin alır :) :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...