Olcan geldi burak yedek mi kalacak neden yabancı forvetimiz yok alınacak mı peki?

umut ve buraktan gına geldi geçen sene bunların yüzüne şampiyon olamadık

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Renktaş burak tekli forvet oynucak bu sezon.

Belki bir yabancı forvet alabilirler veya mevlütü alabilirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kupanın netıcelenmesını beklıyorlar kafamdakı aysal krıterıne uymuyor bu sessızlık, emın ol bomba bırı gelecektır, aysal gecen senekı terım olayında mancını olayında kaybedılen sampıyonlukta mutlaka ses getırecek bır transfer edıp sucu ustunden atmak hevesınde bır karaktere sahıp gıdenın yerıne en ıyısını getırırım para muhım degıl tarzı var! bekle goreceksın..
    gecen sene her macta umut ve burak oynasa ıdı emın ol daha basarılı olurduk olcan bır forvet degıl o geldı dıye forvet arayısı bıtmez

0|0
    0|0
  • Hamit, Burak ve Umut mümkünse bu sezon ilk 11 e girmesinler hiçbiri Sneijder in kalitesine ayak uyduramıyor bir tane iyi bir golcü almamız şart

0|0
    0|0
  • senin canını yerim be helal olsun :D

1|0
    0|0
  • yabancı sınırı olduğundan yabancı forvet pek mümkü değil, asil oyunculardan vazgeçmeleri gerekir, sneijder, Chedjou gibi...

0|0
    0|0
  • burak konusunda haklsın ama Umut tüm performansını sahaya koyuyor. zaten çok az oynuyor. şampiyonluğu burak yüzünden kaybettik çok kolay golleri kaçırdı. olcan sağ kanat oynuyor. yabancı forvet lazım bkz:dzeko

0|0
    0|0
  • Burak yedek kalmaz bence siyahı bir forvet şart

0|0
    0|0
  • olcan forvet değil kanatlarda oynuyor burakla farkla mevkilerdeler evet yabancı forvet mutlaka alınacak ve drogbadan sonra da en kötü balotelli paklar yani bu taraftarı aşağısı kurtarmaz

0|0
    0|0
  • dişi aslan haklı

0|0
    0|0
  • Hayır olcan kanatta oynuyor Burak forvette. Yabancı transfer olacak.

0|0
    0|0
  • Olcan forvet degil ki :(

0|0
    0|0
  • Yabancı, yıldız bir forvet ve Necati Ateş alınacak.

0|0
    0|0
  • Olcan sag kanat oynuyor forvet degil :))

0|0
    0|0
  • Olcan forvet olsaydı o dediğin olurdu. Hugo Almeida diyorlar, umarım kaliteli bir golcü gelir..

0|0
    0|0
  • Olcan sağ veya sol açık değil mi?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki ben :)

• Olcan sağ açık. Burak tabi oynamaya devam. Mevlüt konuşuluyor. Fakat ben pek istemiyorum. Yabancı forvet alınması taraftarıyım. Daha en az 3 transfer göreceğiz.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...