Sarkık kollar bacaklar ne yapsam sıkılaşamıyorum?

merhabalar. öncelikle size sorunumun muhtemel kaynağından bahsedeyim. üniversite sınavına hazırlanırken 10 kilo civarında kilo aldım. hareketsiz kaldım. eskiden 50 kiloydum. sınava giriş sürecinde 60 oldum üniversite 1 de sadece 3 kilo verdim. ama şöyle bir sorunum var ki bacaklarım aşırı derecede sarkık. kollarım da öyle. üst bacak bölgemde aşırı çatlaklar oluşmuş durumda. muhtemelen bu yaz denize giremeyeceğim çünkü berbat bir görüntü var. diyetisyene başvurdum, egzersizler yapıyorum ama bir faydası olmuyo. belim ince olmasına rağmen sanki daha da ordan inceliyorum. yardımcı olur musunuz

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sikilasmak icin pilates çok iyi bir yöntemdir. Eger spor salonuna gidemeyecek durumdaydan gunde 20 dl kardio yap. Yani kosu, hizli tempoda yürüyüş ve bisiklet gibi. Youtube a Leslie sansone yaz o kadının mil mil egzersizleri var evde yürüyus programı. Yarim saat bu kadinla çalıştıktan sonra gene youtubeden x hit daily kanalina bakip kendine uygun programlar secebilirsin. Ayrica yapabiliyorsan pilates de cok iyi sikilastiriyor sonunada 10 dk onu eklersen hızlı bir sekilde sikilasirsin.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap için teşekkürler. Eklemeyi unutmusum, squatta yap. Hem sekilli kalçalarin olur hem de ic bacaktaki yağları yakar.

Erkekler Ne Diyor 6

• kilo ver. bu arada pilates yap. sana iyi gelecektir. evde bile yapabilirsin. internetten izleyerek.

0|0
    0|0
  • benim baldırlarım çok yumuşaktı yani kadın bacagı gibi sarkıktı kick boxa başladım düzenli olarak koşmaya başladım hemen bırakmadım o yağlar bir süre sonra kendini kasa çevirdi şu an taş gibi vursan ayağın kırılır o derece bir sertlikte ama senin için okadara gerek yok devamlı olarak koşarsan baçakların sıkılaşır ve düzgünleşir emin ol işe yarıyo sadece düzenlilik önemli :)

0|0
    0|0
  • Bacakta squat çalışıcaksın omuzlarına şimdilik bir 10 kiloluk bir halter al eğil kalk toplam 3 set yap ama ilk set 20 ikinci set 12 son sette 8 yal eğer istersen hersette ağırlıkları arttırabilirsin :) hepsinden önce güzel bir fitnes center bul :)

0|0
    0|0
  • Cardio yap olmadı fitness yap tuz sakın yeme

0|0
    0|0
  • Sabah ezanından sonra hergun artacak şekilde hafif tempoda koşu, akşamları hafif agirliklarla sık tekrar :)

0|0
    0|0
  • sporrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesin ve hızlı sonuç almak için spor salonuna git derim.. Evde çalışmayla olmuyor.. Havaya giremiyorsun bir kere =/

0|0
    0|0
  • ben koşuya başladım birkaç ay önce bacaklarımda etkisini görüyorum yanında plates ama çok zorlama yeni başlıyosan ertesi gün zor olur

0|0
    0|0
  • bende 4 kilo aldım ama kollarım sarktı gerçekten çok rahatsız olurum 67 kiloyum şu an yüzmeye yazılmayı düşünüyorum bide pilates

0|0
    0|0
Yükleniyor...