Tarihin yalan yanlış, resmi tarih, öğrenilmesini istendiği gibi aktarıldığını düşünüyor musunuz?

Tarihin yalan yanlış resmi,öğrenilmesini istendiği gibi, aktarıldığını düşünüyorumusunuz? yeni oluşumu yüceltmek adına geçmişi karalama politikası izlendiği,doğru bildiğimiz yanlışlar şeklinde. yakın tarihimizde olanlar bile yeni yeni gün yüzüne çıkıyo...idrak hastalarına lafım yok...(onlar afyonlu beyinle devam etsinler)).sadece gerçeği araştıranlara ..düşünenlere...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Konu bizim eğitim sistemimizse hiç bir şeyi doğru bulmuyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet öyle düşünüyorum ve tarih sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tarihi tarihçiler yazmış derler

0|0
    0|0
  • kesinlikle sana katılıyorum hafız öyle millete bunu öğreteceksiniz diyorlar onu öğreniyoruz tarih kitaplarımızı ingiliz ve fransız yazarlardan alınan makalelerle oluşturunca bu gün osmanlı padişahlarını hiç haremden çıkmıyor gibi öğretiyorlar bize

0|0
    0|0
    • topkapı müz. kutsal emanetler olan kısımın yakınında havuz var..tercüman orayı kadınlarla padişehın alem yeri olarak anlatıyomuş tabi bunu duyan..ing. bilen biri..adama çıkışmış..orası ..ölen padişahların yıkandığı suyun toplandığı yer ..vede o su bahçedeki ağaçların dibine dökülüyomuş vs...oryantalistler kendi ahlaksızlıkları üzerinden fantezi tarihi yazıyolar...

• adi herifler işte neyin ne olduğunu bilmiyorlar ondan kültür bakanlığı da bu işe bi el atması lazım

• Ders kitaplarında yazılan tarihle,gerçek tarihin mi hiç alakası yok

0|0
    0|0
  • yattıkları yerden kalkma gibi bir durumlaı olmadığına göre tarih hep muallakta kalacak ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...