Evde hangi sporların yapılmasını öneriyorsunuz?

kilo vermek için evde ne tür hareketler ve egzersizler öneriyorsunuz?kaç dakika yapılması uygun olucaktır?1 ayda diyetle beraber ne kadar faydası oluyor?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik,12lik setlerle başta 3 sonra 4 ertesi günü 5 bar halinde yapabilirsin.5 bara çıktığın zaman bu sefer setteki mekik sayısını artırarak,13 mekik 3 bar ertesi günü 4 bar ertesi günü 5 bar,şeklinde yapabilrsin.Vede yüz üstü uzanarak,diz kapağının arka tarafında 90 derecelik açı bırakıcak şekilde ayaklarını kaldırp indirebilirsin,ayaklarını indirdiğin esnada parmaklarını yere değdirmemeye gayret göster.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ip atla, arka kol çalış (dumbılın yoksa su şişesiyle çalış) mekik çek , asansör kullanma tempolu in çık bakkala falan giderken

0|0
    0|0
  • halay çeker gibi oyun hareketleri yeterlidir. yeterki her yerini çalıştıran bir oyun tarzı olsun. istersen göbek at. :-) ben evden çalıştığım için öyle yapıyorum. :-)

0|0
    0|0
  • plates ıyı olur buyuk toplardan falan alın muzıkle ıyı gıder

0|0
    0|0
  • P90x diyerekten aratabilirsin diyetle birlikte çok ciddi faydasını görebileceğin bir program icerigine sahip fakat zordur bastan uyarayım

0|0
    0|0
  • eşimden biliyorum plates :)

inanılmaz derecede faydalı

tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • gunduz calısıyorum cdsını falan nerden bulayım.

• evet gecen sene yapıyordum cok faydalı sıkılastırıtyo eger kremle falan kulllanırsan daha faydalı.

• en az efor sarfederek en cok kas calıstıran spor yanı ozellikjle bır bayan ıcın tabıkı :)

meselşa boyda uzamada goruluyor 2 yada 3 cm aslında boy uzamıyor. kamburluktan kurtuluyorsun

vücut dikleştiğindede artıs oluyor haliyle. :))

• sporla sağlık için yapılır.kilo vermek için gıdalara dikkat.kepek ekmeği iştağı keser mesela.

0|0
    0|0
  • pılates

0|0
    0|0
  • ben sadece barfıx cekıyorum nokadar..

0|0
    0|0
  • sabahları 5dk mekık cek ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • golf olabilir basketbol futbol :)) koşu olabilir

0|0
    0|0
  • biz çene kaslarımızı geliştiriyoruz. sürekli karşılıklı çemkirdiğimiz için acaip çene kası yaptık.

0|0
    0|0
  • plates yap en makbulü o

0|0
    0|0
  • Her gün 1 saat her türlü egzersiz hareketi yapılacak bol su içilecek

0|0
    0|0
  • burn out pilates yap

0|0
    0|0
  • boks

aikido

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben egzersiz yapıyorum, yarım saat yapılmalı pilateste vucudu sıkılaştırmak icin iyidir.

0|0
    0|0
  • temizlik spor

0|0
    0|0
  • evde spor olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...