UEFA'dan men üstüne men. UEFA'dan Beşiktaş'a 1 yıl men cezası. Ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaşımdan sonra Bursa ve Gaziantepe de 1 yıl men cezası verildi gidişat iyi değil ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
işin acısı da Beşiktaşın men cezası almasının nedeni olan adam bugün Türk futbolunu yönetiyor ! filmde görsen inanmazsın ..

0|0
10|25

En İyi Kız Görüşü

• Ne yani hiçbir kupaya Türk takım gelmesin mi istiyorlar? Ayıp...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Futboldan anlamayan adamları başa getirirsen olacağı bu

0|3
    0|0
  • niye men edilmişiz ki

0|1
    0|0
  • BU tüpçü var ya yaktı takımı ALLAH belasını versin .

0|0
    0|0
  • Ölümüzü dirimizi her an birimizi.. Bu işin sonu kötü espa

0|0
    0|0
  • Saçmalığın daniskası.. Uefa iyice şaşırdı...

0|0
    0|0
  • yıldırmaya çalışıyorlar hayır yılmıycaz pes etmiycez en kötü gün bugünse bugünde beşiktaş ! sevinmek için sevmedik bizz...

0|1
    0|0
    • şu beşiktaş taraftarının çektiği nedir üzülüyorum size . inşallah bir an önce eski günlerinize kavuşursunuz yaaa.

• Yazık olmus besiktaasaa

0|0
    0|0
  • gs bu sene direkt şmpynlar lginde gitmeseyde onları da men edeceklerdi.

bunu ben değil gs eski yöneticisi söylüyor

0|0
    0|1
    • direkt gitmeyle alakası yok, fenerbahçede geçen sezon direkt gidiyordu ama me ettiler, isteseler galatasayıda men ederler

• direkt gittikleri için nakit para akışı sağlanıyor. bu men cezaları şike yüzünden değil. mali kriterleri uyduramadıklarından.

• o ye men

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu alınan ceza kiminse o da ceksin cezayı!siyah günlerimizde olabiliriz lakin beyaz icin elimizden gelenin fazlasini yapmaliyiz

1|2
    0|0
  • Duygularım alınmış gibi bişey hissedemiyorum.bu gudubet cenabet demirören ne hale getirdi ruhumuzu yok etti namıssız

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'lı olmama rağmen sevindiğim karardır.

Beşiktaş zaten yeni yönetimle yeni yapılanmaya gidecek. Mali açıdan daha tasarruflu ayağı yere basan bir takım kurma düşüncesindeler. Transfere eskisi gibi milyonlar akıtılmayacak ve zaten bir kaç sene Bjk'den üstdüzey performans beklememeli taraftarlar.

Uefa'ya gidip yine gruptan çıkıp elenecektik bu yüzden bence en güzeli gitmemek ve bu sürede takımı ciddi anlamda toparlayıp geleceğin takımını organize etmeye başlamak gerekir.

Sevinme sebebim de belki Türk futbolu biraz neyin ne olduğunu algılar ve ayağını denk alır düşüncesinden kaynaklı. Portekiz futboluna bakıp biraz imrenirler belki.

0|0
    0|0
  • Yorumumu beşiktaşlı olarak yapıyorum.

Demirören ve cetesine küfür etmek istiyorum ama bana yakışmaz.

Zaten neler olcağını anladığından kaçtı.

600milyon dolar borcu var klubun gayet normal ben olsam 3 yada 5 sene verirdim.

Çok iyi oldu belki aklımız basımıza gelirde klubumuz kendine ceki düzen verir.

Türk futbolunun gidişatı hic iyi degil.

0|0
    0|0
    • BesiktASkima yapilan haksizliklar ne zaman bitecek bence bunu tartisalim :-(

• bazıları nerdeyse kına yakacak ama kimse şunu unutmasınki son yıllarda ülkemize en çok avrupa puanı kazadıran takım Beşiktaştır.Yeni başkan Fikret Orman CAS a gidip sorunu çözecektir

1|1
    0|0
  • Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensinnn Gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin. Bu sevdadan vazgeçersek ALLAH BELAMIZI VERSİN.

1|0
    0|0
  • demirören in eseri...f.orman çocuğu buldu kucağında...bide aptal gibi yıllık ücretler...q7..3.750 miyon...simao 2.5 milyon..yıllık vs..

0|1
    0|0
  • tüpçü büyük adam yaw bütün türkiye annesinin kulaklarını çınlatıyor adam oralı değil büyük bir meziyet

0|1
    0|0
  • Yıldırım Demirörenden kalan sıkıntılardan kurtulmaya çalışıyor Beşiktaşım.Beşiktaşın başını yakan Demirören ve ekibi Fenerbahçeyi kurtarmak için başkanlığa seçildiler.Ve görevlerini icra ediyolar...

0|1
    0|0
  • demirören yüzünden tüpçüye kimse kız vermeyecek.Koca kulübü batırdığı yetmiyo gibi sektörün de adını batırdı:)

0|0
    0|0
  • Şike yapana ceza yok para ödemeyene ceza var . Para ödememek şike yapmaktan daha büyük bi suç heralde.

0|0
    0|0
  • michel platini'nin anasını eşekler ...

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak beşiktaşa çok üzüldüm.Haketmeden geçen sene boş boş gittiler birileri.hakedenler gidemiyor malesef

0|0
    0|0
  • durumun böyle olacağı belliydi

okadar borca rağmen hala gidip dünya yıldızlarına parala savurmakla olmuyor

0|0
    0|0
  • uefa da bir suç yok suç yöneticiyim diye geçinen salaklarda

0|0
    0|0
  • Bu Daha İyi Günlerimiz Bu İş Milli Takıma Kadar Gidicek İnfantinonun Dünkü Hareketnini Sebebi Demekki Buymuş Geçmiş Olsun

0|0
    0|0
  • saçmalik

0|0
    0|0
  • bu takımların ceza almasına gerçekten tüm içtenliğimle üzüldüm. keşke bu takımların yerine fener ceza alsaydı ...

0|0
    1|1
  • uefa bu acımaz valla.alısmısz boslukta kalmaya.

0|1
    1|0
  • Beşiktaşlıyım.Bu konudaki düşüncem o Yıldırım Demirören'in Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • şeref*iz demirören yüzünden

0|0
    0|0
  • tüpcü pezo demirören yüzünden

0|0
    0|0
  • Türk futbolu karışık

0|0
    0|0
  • üç de yetmez beştane,beşte yetmez on sene ver ver ver ver ver uefa ver ohh..

0|0
    1|1
  • fenerbahçeninde eli boş kalmasın yazık gariban takım, ona bir 5 yıl versinler :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...