Sporcu arkadaşlar bir bakarmısınız?

Arkadaşlar bende bir protein tozu var hardline markası nasıl kullanmalıyım. ayrıca boyum 1.81 kilom 75 alışkanlıktan dolayı şınav çekiyorum spor hayatımda çok önemli severim yani nasıl çalışmalıyım ve bu protein tozu zararlı mıdır?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmassın belki ama 2günde bir 250 şınav ve 1080 mekik çekiyorum :) protein tozlarını geç boşver ;)

0|0
    0|0
    • Ama ilk önce 30dklık ya da 45dklık bir koşu ısınmak için ;)

• eyvAllah kardeşm de bu plank ne oluyor :)

• Az araştır netten herşeyi anlatırsak ohhoo ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullanma bir adam kullanmis sporcu cok bilinen bir sporcu biseyler icmis öldü. sakın..

0|0
    0|0
    • tavsiye veren arkadaş da novalgin destegi alıyor :) cevabın için teşekkürler bu arada :)

• protein tozu az miktarda kullan derim

0|0
    0|0
    • sendemi vücut geliştirmeyle ilgileniyosun

• sanada başarılar :*

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Dostum ben bir spor salonunda 3 yıldır antrenörlük yapıyorum ve daha uzun bir body dönemim var protein tozu kullanmanı öneririm ama hardline ı değil ve burada söylenenlere sakın kulak asma yok işe yaramıyo yok zararlı bir kişi bile çıkıp zararlıgı oldugunu işe yaramadığını kanıtlayamaz her agzı olan konuşuyor protein tozu tabiki işe yarar ama sana önerim spordan önce 1 ölçek alman ama markadan markaya farklılık gösterir. spora başlayalı kaç ay oldu onu bilmeden sana bir şey söyleyemem kullanman konusunda

0|0
    0|0
    • ben uzun zamandır şınav flan evde çekerim ama düzenli bir spor hayatım yok bir ara spor salonuna gittim oda düzensiz oldu oku7l flan ama düzenli olarak bir spor hayatı yok kendi çapımda anlıyacagın bende düzene girsin istyrum vücudum yerindedir ama daha düzenli bir vücut istiyorum tavsiyelerini bekliyorum dostum.

• Yeterli ama çok terlemen ve çok çalışman lazım

• sennle konuştuktan sonra gittim dambıl aldım yay zaten vardı artık programlı bişyler yapıcaz

• Ben kulanmama taraftarıyım. Hele ki Sadece şınav cekip protein tozu kullanırsan yararı olur ama cok kilo yapar sonradan. 3 gün icinde bütün kaslar calısmak zorunda cünkü. Yni Kilo yapıyo dogal yoldan al proteini bnce.

0|0
    0|0
  • gerek yok toza. Set sayını kendıne gore belırle we aksatmadan bellı aralıklarla hep yap. Emin ol tozdan daha etkılı we zararsız

0|0
    0|0
    • şimdi vücut geliştirmede beslenme en önemli şey yani yumurtayı yiyemiyrum zorlasam giderde ben sırf protein ihtiyacımı karşılamak için içiyrum

• Tam prof spor yapanlar icın gramajına kadar hesaplanp kullanıldgnda ise yarar. Dger türlü zarar vermese bıle şisirmekten bska ise yaramaz ki icınde bir ton kımyasal oluyo ılla oda sıkıntı

• bakalım kardeşm az bşy var zaten denemelik de yumurtayla işi götürücez artık :)

• günde 2 ölçek kullanıyorum ben whey optimum var 48 gram protein ordan alıyorum
    kalanıda doğal şekilde almaya çalışıyorum 173 cm 67 kg

0|0
    0|0
  • Zararlı felan degil kim uyduruyo ya

0|0
    0|0
    • bende öyle duydum ki saglıkçıyım bilirim fazla kullanmıcaksın tabi karaciger tolere edemez ama ginede dogal yol en iyiside yumurtayla aram fazla yok

• 100 gr da kaç gr protein var birde ölçek kaç gram alıyor onları yaz

0|0
    0|0
    • vla kardeşim 100 gr da kaç protein var bilmiyorum

• Detaylara bakman lazım gelişi güzel söylemem ben kutuda yazar hade kolay gelsin

• Bu iş kimyasal şeylerle olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...