Vücut geliştirme ile ilgilenenler bir yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar göğüs kaslarımı parçalayamıyorum bunu nasıl yapabilirim. Hep sivri şekilde duruyor. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dunmle ile parçalarsın internette videolar var birsürü ama sivriyse yağda vardır az biraz

0|1
    0|0
    • Çok denedim ama olmuyor nedense. Yağ var evet nasıl bir şey deneyebilirim

• 2 yıllık yeterlimidir :D

• Mümkğnse 4 olsun :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• kapalı şınavı biliyor musun? normal şınav pozisyonu kollarını vücuduna yapıştırıyorsun. dirseklerin karnının yanına yapışık olucak yani şınav çekerken. Potansiyelini bilmiyorum ama günde 50-100 arası yaparsan 1 aya çok farkeder. Göğüse erkeksi şeklini veren en temel ve pratik yöntem bu

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum. Peki ne kadar sure sonra tam anlamıyla yerine oturmuş olur

• devamlı yaparsan fiziğin ne halde olursa olsun 1 seneye maksimum özendiğin adamlar gibi olur. Bunun yanına üst göğüs bench pres falanda ekledin mi spor salonunda çok daha önce hallolur göğüs karın gibi sıkıntılı bir bölge değil

• Anladım buna bir an önce başlıcam inşallah cerim alırım. Çok teşekkür ederim

• Göğüns kasları zaten parçalanmaz öyle birşey yok ki. Anladığım kadarıyla meme ucların sivri oda göğünslerinde yağ olduğundan dolayı öyle gözüküyo.

0|0
    0|0
    • Zayıfladığım zamanlarda bile sivri geliyor ama

• Göğünslerinin resmini cek at ona göre hareketler diyim sana

• Yarın ulaşcam sana

• Setleri 5* 16 14 12 12 10 olarak yap ve alt goguse agirlik ver.

0|0
    0|0
  • imkanın varsa barfixs çek yoksa 2 dambılla kollarını yana açma kapama çalış

0|0
    0|0
    • Peki şınav?

• Sanada kardeş

• Eyvallahım Dasın.

Yükleniyor...