Brazilya ve Almanya maçi?:)?

Arkadaslar Brazilya tam 7 gol yedi. Inanamiyorum hala brazilya cökmustur.:) Ama almanya kazanmasi bir nebze brazilyada neymarin ve bir kac oyuncunun olmadigi icindi. Siz ne dusunuyosunuz?:)

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Zaten Brezilya gibi bir takımın yarı finale cıkması bile zordu.
    ilk 8 e girer miydi? evet girerdi. cünkü ev sahibi Brezilya. yoska Brezilya kötü oynuyor.
    neymardan baska birşeyi de yoktu. neymar da gidince bitti. olsa da zaten Almanya alacaktı

Arjantinin bile yarı finale cıkması surpriz. son mac dısında futbol yok adamlarda

Ben başından beri Almanya-Hollanda final oynar diyordum.
    Zaten grup maclarında ilk maclara bakılınca kimin final oynayabilecegi belliydi
    ilk 8 e giren takımlardan costarica ve kolombiya surpriz.
    digerleri dogaldı.

sonucta kötü olduklarını kabul etmeyen bir brezilya ve 7 tane yemeleri.
    son golu de artık ayıp olmasın diye almanya bıraktı

Deutschland!!!

0|0
    0|0
  • bir takım ne kadar rezil edilebilecekse o kadar rezil edildi. hem de kendi evinde.

0|0
    0|0
  • Nihat Hoca: "brezilya ağlıyoordu durmadan ağlıyooordu neymar üzgüün, hulk gözyaşlarına boğulmuuş yeter diyordu marcelo da ağlıyordu."

1|0
    0|0
  • Olsun Brezilya'nın da UEFA kupası var..

1|0
    0|1
  • Brezilya ne kadar güçlü bir kadrosu olsa da buralara kadar hakem ve şans yardımıyla geldi. Sonunda bu hallere düşeceği belliydi.

0|0
    0|0
  • iyi oldu

0|0
    0|0
  • Neymar olsaydı Almanlar 0 - 10 yapardı kesinn Neymar şımarık bir adam bence hatta çocuk hiç faydası yoktu takıma turnuvanın başından beri şansa bala 3-5 gol attı o kadar tek Neymarla yargılamamak lazım tabi takım olarak Brezilya bence işi ciddiye almadı ve dersini aldı :)

0|0
    0|0
  • T. Sliva ve Neymar'ın eksikliği etkiledi ama bu hezimetin asıl nedeni farklı
    Brezilya Almanya'yı küçümsedi ve ev sahibi olduğu için şuursuz hücumlar yaptı
    Almanya'da futbol nasıl oynanır onu öğretti, ders verdi helal olsun ;)

0|0
    0|0
  • Brezilya yarı finale kadar hakemlerin yardımıyla geldi ama Almanlar hakem falan tanımadı affetmediler..

0|0
    0|0
  • Neymar olsada bu skor değişmezdi :) Almanya kalecisi gol yiyor - 95 alan çalışkan öğrenci gibi üzülüyor bide sdafsaghj

0|0
    0|0
  • söyleseler bu sonucu inanmazdım o derece

0|0
    0|0
  • forvet eksikliği tum takımı etkiliyor ve scolari bizim halısaha takımının bıle teknık direktörü olamaz.

0|0
    0|0
  • tek derdiniz bu olsun

0|0
    0|0
  • Neymar'la Alakası Yok. 7 Gol Var Ortada..

0|0
    0|0
  • Azerbaycan'a sevgiler kardeşim :) Bugün neymar da olsa thiago silva da olsa Almanya yenerdi bence :)

0|0
    0|0
  • almanların böyle farklı kazanacagı bellıydı

0|0
    0|0
  • ne çaktı be :D

0|0
    0|0
  • almanya brazılyaya tecavuz ettı bıldıgın :D

0|0
    0|0
  • Yenilirsin anlarım da 7 gol yemek nedir ya :D