Miraslav Klose dünyanın en iyi 3 futbolcu arasına girer mi?

Miraslav Klose dünyanın en iyi 3 futbolcu arasına girer mi? Bence Ronaldodan cok daha iyi Messi ise Arjantın dısında bir takımda is yapamaz cünkü diger iki arkadasından iyi yardım alıyor. Fakat bu adam onlardan iyi.

Güncellemeler:
Saydıgımız futbolcuların 36 yasında boyle bir performans gostercegini sanmıyorum.
Bu arada sorua bu yılın en iyileri arasındasını eklememisim

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyosunuz bari yorum yapmayın kızlar. Konuşmak istiyosan başka şey konuşuruz :)

0|1
    1|0
    • 3 yıldır futbol tutkunuyum. Bu yılki macların sonuclarının cogunu tahmin ettim. Tanıdıgım erkekler cogunda yanıldılar. Bence siz bildiginizi zannediyorsunuz

• Hiç beklenmedik seyler oluyor ama macı kaybetmek Arjantinin hayrına bile olabilir. Gerci genel olarak Arjantin kazanır deniliyor ama bence ynilecek

• bence de. öyle bakalım ne olacak.

Erkekler Ne Diyor 26

• iyi ki bir maç izlediniz. başımıza yorumcu kesildiniz ameka. ayda yılda bir maç izliyonuz ondan da bu sonucu çıkarıyonuz bravos

0|3
    1|0
    • +1 :DDDDDDd

• soran sen soruyu yanlış sordun. klose şu yaşlı haliyle bile iyi oynuyo desen eyvallahsen gidip en iyi 3 te diyosun sonra kıvırıyosun adam 36 yaşında ronaldo messi 36 sında böyle oynayamaz ki diyosun. o zaman ben pele 1. olur maradona 2. olur diyorum zidan diyorum

• Sonra güncellemeye bu yılın dedim ama yasından dolayı degil bu yıl iyi oynadı. Kıvırmak olarak algılamada sorun yok

• dünyanın en iyisi olmak 16 golle olmaz

0|0
    0|0
  • bireysel yetenek bakımından girmez. takıma fayda açısından düşünülebilir belki

1|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi 3 futbolcusundan biri olabilecek 'creativity' kesinlikle Klose'de yok. 'Nasıl bir santrafor/golcü?' dersen tabii ki iyi golcü;doğru pozisyon alır, doğru koşu atar, doğru vuruş yapar, kalecinin açısını hesaplar; yaşı ilerlemesine rağmen de en az 3 yıl daha üst düzey olarak oynar.

0|0
    0|0
  • Adam sadece topu kaleye taşıyor, yaptığı zor bir şey yok, sistem takımında oynuyor ve sistem bu. Müeller kat kat daha iyi bir oyuncu. Bu arada Klose yaşlandı artık. Bizim ülkede Klose gibi insanlara ''Beleşçi'' deniyor.

0|0
    0|0
    • Bu arada Klose hangi yaşta olursa olsun Ronaldo'nun yanına bile yaklaşamaz.

• Ona bakarsan İbrahimovic 38-39 yaşına gelse Klose'nin 25 yaşındaki halinden iyi oynar.

• Bak o konuda bir sey diyemiyecegim o da cok basarılı ve bu hırssıyla eskimez. Fakat Ronaldoya bu konuda hiç güvenim yok

• Sen futbolu terk et yoksa o seni terk edecek

0|1
    1|0
  • 1-2 maç sonucunu bilmekle futboldan anlamak arasında dağlar var yalnız.. bu dediğini ahtapotlar bile yapıyor

0|0
    0|0
    • Ahtapotlar kadar bilmiyorsunuz o zaman oldu mu

• tamam tamam aslansın kralsın hatta yüzüklerin efendisisin

• Almanlarin en iyi 3 futbolcusu arasina giremez. eleman 45 yasinda ve almanya gibi bir sistem takiminda oynuyor her turnuvada varlar ve yari finali goruyorlar birakta atsin o kadar gol. ayrica gol atmasi iyi bir futbolcu oldugunu kanitlamaz

0|0
    0|0
  • Bir kızın futbolla imtihanı :D Bunu başka yerde sorma sakın dalga geçerler

0|0
    1|0
    • Emredersin

• Senden olabilir.

• Benim tahminlerimden tutmayan yok daha ama benim tahminler sadece maç sonucu olmuyor oyun gidişatı tahminlerim de hep tutar

• Bu adam Messi ve Ronaldonun yanında Kloset kalır :)

0|0
    0|0
  • kızlar bu işii bilmiyorsunuz :d

0|1
    0|0
  • tabikide hayır klose kimmiş.

0|0
    0|0
  • İnanamıyorum bu soruyu kız mı soruyo :))

0|0
    0|0
  • tabikide hayır :D

0|0
    0|0
  • değil 3 20cisi bile olmaz hem yaşı hem perfonması iyi değil attğı gollerin çoğu en kötü futbolcuların bile atması gereken goller

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın :D

0|0
    0|0
  • yok daha neler. Çorumsiporda forma giyen Hüseyin ondan iyi :D

0|1
    0|0
    • klose dünya kupasında bir rekor kırdı. messi kırılmadık rekor koymadi :D ronaldo da öyle bir çok rekoru alt üst etti. o yetmiyor kendi rekorlarını kırıyorlar. sen klose diyosn daha

• Cok hırslı ama yeterince degil. Ve inanılmaz bir egosu var. Cabuk sonecek izlyin. Messinin yıldızı daha da parlayacak

• evet öyle :)

• Sitede Futbolla İlgili Yorum Yapan Kızlar Arasında En Alakasız Yorum Senden Geldi. .

0|0
    0|0
  • Giremez. . Messi , Ronaldo , ? ...

0|0
    0|0
    • Ronaldo abartılıyor Messi iyidir

• en coj gol atan oyuncu oldu ama dunya kupası tarıhının en ıyı golcusu mu o tartısılır işte

0|0
    0|0
  • zorr

0|0
    0|0
  • girer

0|0
    0|0
  • iyi oynuyor olsa bile en iyi 3 futbolcu ronaldo messi robbendir.

0|0
    0|0
  • 3 futbolcunun arasına gırerse o zaman 4 kısı olurlar. p

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra nereye giriyo? O kadar kolaymı :)

0|0
    0|0
  • klose takımına tek başına maç kazandıra bilir mi? messi yapabilir bunu ama ronaldo tek başına takımını sırtlayabilir.

0|0
    0|0
    • Hayır aksıne Messi arkası olmadan o kadar iyi degil ama iyi ama Ranoldoyu abartıyorsunuz

• Almanyayı tutuyordum zaten yenecegini biliyordum. Her ne kadar Miroslovu ovmus olsam da bu gecenin yıldızı Müller di. Genel olarak bahsettim gerci ben. Brezilya kotu oynamadı zaten aslında

• doğru söylüyorsun brezilya kötü değil ama almanya çok çok iyi bir takım her hattıyla.

Kızlar Ne Diyor 2

• yok ya daha neler panpiş dediğin sabrinin ayakkabısı olur ancak :P

0|0
    1|0
  • Adını bile duymadım :D

0|0
    0|0
    • populer olmaması neyi degistirir?

Yükleniyor...