Sonra kizlar neden futbolu sevmiyor?

Ya ben anlamiyorum bu olmuş bitmiş maçlarin tekrarlarini izletip, izleyip, konuşan insanlari... Adam maçi izliyor 90 dakika yetmiyor sanki. Tamam izledik, eğlendik bitti bir hafta boyunca ayni maçi tartişmak niye? Gina geldi hangi spor kanalini açsam yok şu pozisyona hakem faulu vermedi, şurasi ofsayt değil miydi gibi saçma sapan tartişmalar... Futbolu seviyorsunuz anladikta bu kadari fazla değil mi?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abartısı Kötü, Evet..

1|0
    0|0
    • Hoşuma giden cevabi seçip kendimi tatmin etmiş gibi oldum ama neyse artik :P

• İnsanlara görüşlerini sorup sonra kendi görüşüme en yakin olani en iyi cevap seçince mahcup hissediyorum ama kendime engel olamadim işte :)

• Bu Daha Doğru Bir Açıklama Oldu :) ..

Erkekler Ne Diyor 10

• siz dizi bitince günlerce kritiğini yapıyorsunuz ama

1|0
    0|0
  • onlar bana göre de işsizler :d benim için bir maç sadece oynandığı 90 dakika için önemli olabilir :d ki futbolu pek sevmem sadece dünya kupasıyla ilgileniyorum :d

1|0
    0|0
  • herkes kendi tuttuğu takımın maçlarını sürekli izler sıkılmaz gurur duyar onun için tv programlarıda prim yapıyor işte

1|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun ya bazen maçı izlemeyip tartışmayı izlemenin daha zevkli geldiği durumlar var. Hem siz oturup 10 saat aralıksız dedikodu yapıyorsunuz ya o tarz bir zevk olarak düşün :)

1|0
    0|0
  • En guzel kismi da mac sonralari yayinlanan futbol programlari komedi programlarindan farksiz. Renkler ve Zevkler diyip bitiriyorum.

1|0
    0|0
  • erkek olduğum halde sevmiyorum futbolu

1|0
    0|0
  • Yok ya o da olmazsa futbolun tadı tam çıkmaz. Erkek olsaydın anlardın bizi :)

1|0
    0|0
  • Yoo değil asıl eğlenceli kısmı orası :DDD

1|0
    0|0
  • Tartışması tatlı zaten.

1|0
    0|0
  • Bencede.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0