Almanya-Hollanda finali miiiii?

Turnuvanın en başında finali bu iki takım oynayacak dedim şimdiye kadar güzel gidiyor ama Almanlar neler yapıyor anlamadım. Tamam bu maçın da Almanların üstünlüğü ile biteceğini biliyordum ama bu kadarını tahmin edemedim doğrusu. Sizin görüşleriniz neler?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• ins hollanda alir :////
    Almanyanin kazanmasina cok cok cok karsiyim
    offf uffff pfff

ama bugun brezilya/almanya 0-5 ne buyuk rezalettir bu ya

hup holland !!!

0|0
    0|0
    • valla ben de ya. Final Hollanda Almanya büyük ihtimalle inşallah kupayı Hollanda alır.

• haha hup holland hup laat messi en de duitsers zien wat je kan

• haha heeejjj!!
      jammer genoeg ://
      ik was er van overtuigd dat nederland zou winnen
      tja.. 4 jaar later is er weer een kansje :s

maar kom op we waren wel veel beter dan brezilya
      resmen bir rezillik ^^

Kızlar Ne Diyor 1

• burada hiçbir soruyu kaçırmayan, sanki mecburmuş gibi hepsine kendi aklınca cevap veren, ama aptallar tarafından sanki futbol profesörü sanılan, yorumlarında ''Almanya kaznıyor ama siz görürsünüz Brezilya ve İspanya onlara nasıl koyacak''hikayeleri anlatan genelde hep çuvallayan, futbol taraftarlığını fenere yalakalık yapmaktan ibaret sanan gafillere selam olsun... :D :D :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynen öyle olur

0|0
    0|0
  • Hollanda gibi uyuşuk bir takımın finale kalması bile mucize.

Almanya maçı oynanamadan önce oynama şekillerine göre söylüyorum bu adamlar tehlikeli diye kimse dinlemiyordu :)

Brezilya'da sağlam takım fakat eksiklikler ile çıktı ha çıkmasa da yine yenilirdi almanya hızlı atak geliştiren bir takım. Hollonda konusunda yenilecekleri aşikar ilk yarından itibaren bastıracaklardır. :)

0|0
    0|0
  • Eleme aşamasını gösteren tabloya göre 2 hafta önce demiştim, Almanya-Hollanda final oynar ve Brezilya ile Arjantin de 3. lük mücadelesi verir diye... Brezilya bu turnuvanın en iyi takımları olan Almanya, Hollanda ve Fransa'ya rakip olacak ayarda değil. Bugün Neymar ve Thiago Silva olsa da yine kazanan Almanya olurdu.

0|0
    0|0
  • Almanya o kupayı alacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...