Her şeyden sıkıldığınız dönem oldu mu hiç?

Bazen herşey insanın üstüne gelir ya daralırsınız bunalırsınız kafanızı alıp gitmek isterseniz başka bir şehre böyle dönemlerde neler yapıp toparlarsınız kendinizi?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gecen Sene Boyle bir durum yasadim. Yasadigim hayat, birlikte oldugum insan, arkadaslarim, otobus duragi vs hersey beni rahatsiz etmeye ve aci vermeye baslamisti. Yapilabilecek en iyi seyi yaptim. Hayatimdaki tum olumsuzluklardan kurtulup Izmir'den ayrilip Ankara'ya yerlestim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Abartısız Diyorum arkadaşım hani kendi ilim ilçem oldugu için degil ben sakarya sapancalıyım.. ya sapancanın bir cok doga güzellikleri var sapancada balık çifliklerinden atla turundan yaylaya atv lerle çıkmaktan söz edinde kartepede kayaktan kaymaya kadar var hani sunu diyorum sapanca ya gelin buyrun misafirim olun bakın böyle bir yer var mı gölü dogası manzarası !

0|0
    0|0
  • olmamıı hemde her dakika bazen basıp gitmek istiyorum öyle bilmediğim bi yere ayaklarımın götürdüğü yere herşeyi geride bırakıp s*ktr olup gitmek istiyorum. herkezin istediğide bu değil mi ? evet bu s*ktir olup gitmek . ne anne ne baba ne sevgili ne de arkadaş hepsinin istediği bu değil mi? s*ktir olup gitmen deği mi ?

0|0
    0|0
  • sanırım bunu herkes sıkısık yaşıyor,bende hep ,uyandığımda farklı bir dünyaya gözşerimi açmak istemişimdir,hani şu yalanların,olmadığı kimse kimseyi arkadan vurmadığı ,bir dünyada,

bu durumlaraa toparlanmanın en iyi yolu,bence eger varsa yakın bir dostunuzla muhabet etmek,müzik dinlemek,derin bir filim izlemekte toparlanmanın iyi bir yolu

0|0
    0|0
  • Son iki senedir karımdan, ailemden, işimden hatta çocuğumdan bile sıkılıyorum. Sadece kendimin yaşadığı tam özgürlüğümün olduğu ayrı bir evde yaşamak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet şuan sorulara bakıyorum da.Çok absürt sorular soruyorlar.!

Resme s*ks fantazi panayırına döndü..

Onun haricinde keyfim gayet iyi ve yerinde.

0|0
    0|0
  • uzun zamandır böyleyim toparlanmamda gerekmiyor şimdilik,nasıl olsa çıkacak yeni bir sorun buna izin vermeyecek.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir uzanırım.Melankoliye bağlarım.Sonra kendiliğinden geçer.

0|0
    0|0
  • yalnız kalmayı uyumayı tercih ettim

0|0
    0|0
  • her dönem öyle :D

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Daralıp Bunaldığımda başka bi şehire ne kadar gitmek istesemde gitmedim. Böyle bir durumda karşılaştıgımda odama çekilir pop ve hareketli müzikler açıp dinlerim resim yaparım çikolata ve kahve bol bol. sonra alışveriş yaparım gezerim cafelerde takılırım çevremde ne kadar sevdiğim veya sevmediğim biri olsada kimseyle görüşmem o bunaltıcı dönemlerde. kendi kendime atlatırım.

0|0
    0|0
  • Geçen sene berbat bir dönemdi benim için. Bu senede pek mutlu sayılmam ama kafaya takmamayı öğrenmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Şu an o durumdayım yapacak bir şey yok batıyorum.

0|0
    0|0
  • eğlenceli bişeyler yapmaya çalışırım..sevdiğim kişilerle görüşürüm..o şekilde atlatırım.

0|1
    0|0
    • En mutsuz anda,sevdiğin birini ara.Sadece sesini duyman bile yetiyor.

İş stresinden kurtulmada bir altın kural.

• oldu.

0|0
    0|0
  • oldu.başka bir şehire gittim bende düzeldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...