Almanya 7 gol attı :) ne diyorsunuz :D?

Futbolu bu kadar sevgiyle izleyip tezahürat yapan tek kız ben miyim? :) bu arada Brezilya ya yazık oldu :D

0|1
14|99

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 98

• Kuzenim ile top oynuyorduk gece saat 12 gibi. Telefonu evde bırakmışım arayamamış evdekiler. Su içmeye eve çıktım babam diyor ki maç 5-0. Dedim baba dalga geçme benle aşağı indim. Geri geldiğimde bir baktım maç 7-1 bitmiş. Üzüldüm ya izleyemedim güzelim maçı...

0|0
    0|0
  • ağır hırpaladılar

0|0
    0|0
  • kimsenin beklemediği bir durum.. brezilya için ömürlerinde unutamayacağınız kötü anınız nedir diye sordukları zaman yüz yıllar boyunca verileceği tek cevap.. 2014 dünya kupası yarı final maçıydı diyeceklerdir.. Çünkü böyle bir travma daha yaşayacaklarını düşünmüyorum. Asırlar boyunca sürecek bir hezimet.

0|0
    0|0
  • luiz felipe scolari;
    bakın maglubiyet bu işin fıtratında var, tam tarih veriyorum
    18 eylül 1920 uruguay 6-0 brezilya, biraz daha geriye
    gidiyorum 20 agustos 1914 arjantin 5-0 brezilya. ilk defa
    olmuyor yani, 1998 yılında fransa 3-0 brezilya. bu sadece
    bizim başımıza gelmiyor 16 kasım 1985 yer wembley
    ingiltere 8-0 türkiye, bakın yakın komsumuz arjantin,15
    haziran 1958 çekoslavakya 5-0 arjantin, bakın bizi yenen
    almanya 16 Mart 1909 ingiltere 9-0 almanya. bu skor
    montajdır, hakem paralel fifanın hakemidir. inlerine
    girecegiz inlerinee!

0|0
    0|0
  • Almanya 7 gol atmadı kanks brezılya 7 gol yedi

0|2
    0|0
  • Resmen hardcore p*rno film cektiler devlet kanali da bunu izletti. Almanya Brezilyaya bir o pozisyonda çaktı bir o pozisyonda nerdeyse amuda kaldirip tecavüz edecekti. Fallos oldu Brezilya kerhanedekiler bile tek seferde bu kadar yememistir :D korkulu bir gece oldu brezilya için çok acitmistir her pozisyonda koyulmak :D

0|0
    0|0
  • rezil oldular resmen. 7 yemek nedir ya. dışardaydım o sırada 3 oldu dediler markete gidip bakayım dedim gidene kadar 4 oldu :D bu sene alıştığımızın dışında oynadı brezilya ondan oldu bence bu. almanya ne kadar 7 atmış olsa da bence hollanda alacak bu sene en başından beri bunu söylerim ;)

0|0
    0|0
    • Suç Brezilya'nın değil Almanya iyiydi

• Normal olarak yani :D

• Almanya turnuva takımı... Brezilya 2002 den sonra bişey yok aslında abartılıyo adı var sadece... Bu turnuvada şansı vardı taa ki dün e kadar ;) Cezayir bile Almanya ya karşı çok iyiydi 30 dakkada köy hizmetleri spor bile 5 gol yemez yahu :D

0|0
    0|0
  • #Ulan abazalıktan ölüyosunuz ha bunu soran erkekler cevap alamazken kız görünce resmen siteyi çökertmişsiniz

1|0
    0|0
  • Allahu Ekber diyorum :D Tam kadro Neymar ve Thiago Silva'lı Brezilya ile karşılaşmalarını isterdim. Sonucun böyle olmayacağından kesinlikle eminim. Dante Thiago Silva'nın tırnağı olamaz ki çok hata yaptı. Ayrıca Neymar'ın o çalımlarıyla adam eksiltme yeteneği ile neler yaptığını, rakiplerine ne kadar çok kart yedirdiğini biliyoruz. Keşke tam kadro izleseydik...

0|0
    0|0
    • Keşke ama nasip değilmiş :))

• Ben anlatırım vallahi :D "O 2002 deki Şanlı Brezilya'dan eser yoktu. Panzerler Brezilya'yı resmen süpürmüş,18 dakika 5 gol atmıştı. Brezilyalılar ciyak ciyak ağlıyor, Panzerler affetmiyordu." :D

• Hadi bakalım :)

• T. silva ve Neymar'ın yokluğunda almanyanın yeneceğini düşünüyordum ama maç bildiğin almanya -san marino maçına döndü...

0|0
    0|0
  • Bizim ne dediğimiz önemli değil bunu b-REZİLYA'ya sormak lazım.

0|0
    0|0
  • Hakettiler Brezılya zaten buraya kadar gelmesı bıle mucıze ıyı bır takım degıl eskısı gıbı futbolcu yok Ronaldo Rıvaldo Carlos Cafu Kolombıyaya cok uzuldum keske onlar eleseydı Brezılyayı hiç olmassa Brezılya rezıllıkten kurtulurdu :)

0|0
    0|0
  • Tek kelime ile "ohaaa"
    Mahalle maci gibi oldu resmen. Seyir zevki birakmadilar. Bende brezilya gibi 5 nci golden sonra mactan koptum :)))

0|0
    0|0
  • olavağı buydu zaten şaşırmamak lazım handikaplı iddaada oynadık geldi:)) yarında hollanda arjantini hırpalar

0|0
    0|0
  • evet yazık oldu

0|0
    0|0
  • Almanya 7 gol atmışsa yenmiştir.
    -Ömer Üründül

0|0
    0|0
  • benim çok sinirim bozuldu. brezilyayı desteklemiyorum ama 4 senede bir dünya kupasını izliyoruz, hem yarı final hem en iyi iki takım karşılaşıyor ve maçın sonucu ise 7-1 hiç zevk al (a) madım maçtan.

0|0
    0|0
  • Seeensiiiinnn.

0|0
    0|0
    • Fark yapmaz :D

• Yok kiz sizin nesil bir devisik kafa. Bilim kurgu filmi hastasisisiniz, oyun manyagisiniz, futbol fanatigisiniz. Bizim neslin hatunlari ask filmi, cicek bocek omrumuzu yedi. Yannis zamanda dogduk.

• Benim gibileri de çok:)

• Brezilyanın buralara gelmemesi lazımdı hakem ve saha avantajıyla geldiler buralara Şili maçında kupaya veda etmeleri lazımdı

0|0
    0|0
    • Geldi ama geldiğine geleceğine pişman oldu :D

• Bence Arjatin ile olan rekabetlerinden dolayı almasını istemezler diye düşünüyorum şimdi kıta da düzenleyen ülke alamassa kıta dan hiç bir ülkenin almasını istemez kesinlikle

• Oyunu kayit ettim. Bir p*rno sitesine yüklemek istedim ama Tecavüz görüntülerini kabul etmiyorlarmis.

0|0
    0|0
  • 7 rezilya :)

0|0
    0|0
  • söyleyecek söz bulamıyorum hakkaten, almanya nın yenmesini istiyordum ama bu kadar kolay bir galibiyet alacağı aklımın ucundan geçmemişti

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • evt bir futboldan anlama numarası yapan bir kızımız daha :) . yapmayın güzelim yapmayın ya siz futbolla ilgilenmeyin ya bak öyle daha çekici olmuyorsunz be vallahi olmuyosunz bak

0|0
    0|0
    • Çekici olmak için değil ki :D
      Eğlendiğim için oynarım da takip de ederim, sen anlamak istediğini anlıyorsun bence :D
      Tanısan böyle konuşmaZdın bence arkadaşlarım başta garipsiyordu ama alıştılar.. Ama sen istediğini anlamakta özgürsün :)
      Yorum için tşkrler yinede :)

• Oynamak ve takip etmek için anlamak gerekmiyor bence..
      Oynarken ve izlerken eğleniyorum.. O halde seviyorum?
      Yanlış mı düşünüyorum? :)

• canım tebrik ederm o zamn ne diyim :). e bir gün gelde o zamn bir halısaha atalım senle

• Ben tkip etmiyorum futbol

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Resmen Tecavüz Ettiler :D

0|0
    0|0
  • o değil de maçta kavga çıkmadı. biz olsaydık şimdi ortalık toz dumandı :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 14

• artık o kaleci 7 ay insan içine çıkamaz valla asdsgsh

0|1
    0|0
  • Brazilyada bir kac oyuncu olmadigi icin kazsnamadi neymar falan. Brazilya cökmustur su anda. Hala soktayim.7 gol ya saka gibi

0|0
    0|0
  • Sahsen ben uzuldum alman domuzlarinin galip gelmesine, yedi tane yemesi ayri bir olay, moralimiz sifir

0|0
    0|0
  • Favori Almanya zaten benim için..

0|1
    0|0
  • Resmen +18 film izledik ⌒.⌒ Tebrikler Almanya.

0|1
    0|0
  • İyi halt etmiş :D

0|0
    0|0
  • Brezilya hamile kaldı :D

0|0
    0|0
  • Haneye tecavüz gerçekten.

0|0
    0|0
  • Tek değilsin kank :D

0|0
    0|0
  • Hı hı tek sensin

0|0
    0|0
  • Ben boyle bisey gormedim dehşet bir maçtı

0|0
    0|0
  • Almanya adına sevindim

0|0
    0|0
  • Hakettiler sonuna kadar

0|0
    0|0
  • burada hiçbir soruyu kaçırmayan, sanki mecburmuş gibi hepsine kendi aklınca cevap veren, ama aptallar tarafından sanki futbol profesörü sanılan, yorumlarında ''Almanya kaznıyor ama siz görürsünüz Brezilya ve İspanya onlara nasıl koyacak''hikayeleri anlatan genelde hep çuvallayan, futbol taraftarlığını fenere yalakalık yapmaktan ibaret sanan gafillere selam olsun... :D :D :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...