Koyu brezilya taraftarı olarak tüm sempatimi kaybettim şu 7-1 lik yenilgiden sonra sizin görüşleriniz neler maç hakkında?

koyu brezilya taraftarı olarak tüm sempatimi kaybettim şu 7-1 lik yenilgiden sonra sizin görüşleriniz neler maç hakkında?
bence hepsi milli takımı bırakmalı

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya kupasını kaldırırken Brezilya'lı ol, fark yeyince de takımı bırak. Tam bir Türk taraftarısın ha.

1|1
    0|0
    • brezilya futbolu avrupalılaşmaya başladı eninde sonunda böyle bir durum olacaktı tepki göstermek en iyisi kendilerine gelmeleri gerek sonuçta dünya tarihinin en başarılı ülkesi

• hatırlarsın kardeş hatırlarsın kafanı kullan az

• Ben kimseye kin tutmam burada. Sen tutuyorsan o senin bileceğin iş. Belki ağır bir tartışma yaşamışızdır ancak ben o an unutur giderim. Kendim için kimseye kin tutmam. Hayırlı akşamlar...

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen. Favorim Brezilyadan yana. Fena oldum.

0|1
    0|0
  • Ben psikolojilerini düsünüyorum

0|1
    0|0
  • aynen ya hiç yakıştıramadım olacak iş değil

0|1
    0|0
  • almanlar 1 gol amıştı sıkıldım kapadım
    10 dakika sonra açtığımda 5 olmuştu ya inanamadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sivas koy hizmetleri real madrid'e karsi oynadı sanki

1|1
    0|0
  • 2002 de rivaldonun tiyatrosunu unutmadık brezilyalı fanboylara iyi oldu.

Almanya maçı 35. dakikadan sonra salmasaydı 14 veya 15-0 yenerdi rahat. O golüde rehavete kapalıp artık bitsede gitsek havasında yediler. Eski Almanya olsa onu da atamazdı brezilya.

0|1
    0|0
    • sen ne diyon la değüşük nihayetinde en çok kazanmış takım

• Yönetenlerinde suçu var elbet ayrıca ülkemizde bu futbol bilgisi olduğu sürece bizden asırlar boyu 1 kupa bile gelmez.
      Bakınız örnek şu
      Galatasaraylılar böyle diyor beşiktaş kaybetsinde bize daha çok para gelsin. Bu nedir şimdi bu ne aç gözlülüktür bu ne düşmanlıktır. Gelecek sezon bak o kadar diyorum Türk takımları büyük düşüş yaşayacak yunanistan ve isviçre te dibimizde 1 maç fazladan kazansalar bizi geçiyorlar ve 2 sıra geriye düşersek Uefa Şampiyonlar Ligine direk takım yollayamıyoruz. Elemeleri geçmeleri lazım. Bence geriye düşücez bu ülkenin futbolu ile yürümez futbol konusunda %99 u cahil çoğu futbolu bildiklerini sanıyor ama hepsi kör cahiller gerçekleri görmüyorlar. Bak bu sene galatasaray avrupada daha kötü olacak ve türkiye sıralama düşecek beşiktaş elemeleri geçemeyecek 2015/2016 sezonu geldiğinde biz şampiyonlar ligine direk katılamayacağız elemeleri geçmemiz gerekecek.

• Hem dediğin gibi kültür ile hemde bu yöneticiler ile ve sistemimizin olmayışı ile kaybetmeye mahkumuz.

• İyi oldu böyle sambacılara da iyi ders verilmiş oldu kendi ülkelerinde, Dünya'ya rezil oldular, bıkkınlık gelmişti brezilya'dan artık, çok ilginç bir Dünya kupası oldu, ne İtalya'sı kaldı ne İspanya'sı :) Hollanda, Arjantin'i yenerse eğer Almanya kupayı alır derim, artık o kupayı bir alsın Almanya ne zamandır gelip gelip eleniyorlar.

0|1
    0|0
  • ya ronaldinho şu takımda oynar neden yok miili takımda eski brezilya çalım yapardı değişik paslar hareketler öyle top oynardı şimdiki saçma bir top oynuyo fred ne iş yapar hala takımda dante öyle tam bir el bombası takım için skor biraz süpriz oldu ama almanyanın yenmesi şaşırtıcı değil

0|1
    0|0
  • koreli hakem sayesinde kazandıkları türkiye maçı aklıma geldi, almanlara minnettarım

0|1
    0|0
  • Brezilya takım oyunu oynamadı ki bu turnuvada ve yarı finali de haketmiyordu...

0|1
    0|0
  • Belliydi böyle olacağı.. Almanlar hakem falan affetmez.

0|1
    0|0
  • Almanliktan aldigim hazzi baska hicbiseyden alamiyorum

0|2
    0|0
  • brezilyanın oynadığı topun bu kadar olduğu belliydi maçları izlemiyorsunuz galiba takım sistemi yok

0|1
    0|0
  • bir dahaki dünya kupasına katılmasınlar bence :D

0|1
    0|0
  • Arjantin taraftarı olarak güldüm geçtim

0|1
    0|0
    • ben de arjantini desteklerim bre. den sonra ben gülmedim baya acıklı bir durum bakma sen arj. de olsaydı durum aşağı yuları böyle olurdu 3,4 sıfır eski bre, arj değil

• Yok böyle bişey ya david luis, silva falan forvete geçse daha iyi oynar kat kat. Neymar hariç adamlarda doğru düzgün forvet yok hepsi fıss. Oscarda biraz iyi hakkını yemeyelim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...