Beşiktaş men edildi...

Beşiktaş futbol klübü Uefa tarafından Avrupa kupalarından1 yıl men edildi. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Buradaki her beşiktaşlı duysun beni lütfen. Artık iş taraftarda. Bu zamanda klübümüze sahip çıkmayacaz da ne zaman çıkacaz? Her beşiktaşlı maddi durumu el veriyorsa birkaç FEDA tişörtü almalı. Hedef 200.000 ama satılan hala 21.000 Başkanımıza ve yönetimine şimdi destek zamanı. Sınavlardan sonra gidip alacam diyordum ama bu hafta sonu gidip alacam... Haydi Beşiktaşlılar asıl destek zamanı geldi. Kalk ayağa!

0|0
1116

En İyi Kız Görüşü

• Ota bilmemneye Besıktasın Men edilmesini kullanıp Fenerbahceye ve diğer takımlara laf atan bazı arkadaslara seslenıyorum.. Her ne olursa olsun rakıp bir takım dahi olursa olsun eğer böyle bir cezaya mahrum kaldıysa hepimiz birlik olmalıyız hepimiz üzülmeliyiz... Kimileri şuan zil takıp oynuyor besıktas gitti pesıne fenerde gider diye açmış gözlerini dikmiş kulaklarını bekliyor. Bu bencillikle hiçbir yere varılmaz... Oturup Besıktasa destek olucagınıza bu duruma üzüleceğinize utanmasanız sıra gecesi düzenleyip eğleneceksiniz. Bugun besıktasın ve diğer takımların men edilmesi Turk futbolunun kalitesini güvenilirliğini bitirir. Avrupa da Turklere karsı Türkiyeye karsı antipati olusturur. Hayır hiçbirşey olmasa da neden bu kadar çok seviniyorsunuz ki ? Bugun rengin ne olursa olsun Besıktasa destek olma günüdür... Çünkü hepimiz aynı bayrağın altında yeşeren çiçekleriz...Kaf dağında görmesin kimse kendisini. Ben inanıyorum ki Çarsısıyla taraftarıyla besıktas bu zor gunleri atlatacaktır... İyi gün dostu her zaman kötü gün dostu lazım şimdi...

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Avrupanın kupalarına muhtaç değiliz inadına beşiktaş !Bu Sevdadan Vazgeçersek Allah Belamızı Versin...

0|4
    1|0
  • çıkıyoruz zaten feda tişörtleriyle başladık

0|1
    0|0
  • Yok artık ya ne istediler beşiktaşımdan:(

1|0
    0|0
  • Allah biliyor ya üzüldüm yemin ederim. Ne istiyorlar anlamıyorum..

1|0
    0|0
  • bizim ne suçumuz varki ya

0|0
    0|0
  • Demirören hesap versin ne diycez :@

1|0
    0|0
  • yazık oldu resmen ne düşünecez

0|0
    0|0
  • sayanora beşiktaş

0|0
    2|3
  • Dalarım ulan onlara.. Terbiyesiz ahlaksızlar..

0|0
    0|0
  • şimdi duydum :(:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bazıları nerdeyse kına yakacak ama kimse şunu unutmasınki son yıllarda ülkemize en çok avrupa puanı kazadıran takım Beşiktaştır.Yeni başkan Fikret Orman CAS a gidip sorunu çözecektir

2|2
    0|0
  • yazıklar olsun ne düşünelim tamamen haksızlık başka bişe değil. o hayvan kılıklı demirörenin pisliklerini çekiyor BEŞİKTAŞKIM !

her şeye rağmen tek aşk, BEŞİKTAŞK <3 !

0|1
    0|0
  • demiören hesap versin bakalım kınası benden.

0|0
    0|0
  • men edilmesinin sebebi maddiyat ölü yıldızları getirmicekti fernandes,q7,simaosu bir kaç isim daha var bunlara 10-15 milyon avro verip ayrıca senelik 3,000-3,500 avro paraya anlaşırsa böyle yalan olurlar öncelikle sönmüş yıldız almak yerine parlıycak yıldız alıcaksın ki kulübün kasasına para kazandırsın artık arap ve uzak doğu sitilini bırakmak lazım hak ediyor türk kulüpleri dert yanmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • uefa dan korkun, tff ye benzemez

0|0
    0|0
  • yazık oldu

1|0
    0|0
  • rezillik.dencek bişey yok..

0|0
    0|0
  • beşiktaşı bu hale getiren demirörene hesap sormak lazım... 3 tane koyuna çobanlık yapamayacak adama türk futbolunu emanet ettik sonumuz hayır olsun inşallah...

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla borçlandı ve klüp batmakta şu an yavaş yavaş.Demirören malesef arkasında enkaz bıraktı.1-2 yıl ligin orta sıralarına oynayıp sonra toparlanır Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • demirören allah belanı versin.tamda kurtulduk derken pislikleri peşinden geliyor.

1|0
    0|0
  • haksızlık olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • ulan türk futbolunu ne hale düşürdüler ...

1|0
    0|0
  • koca kafalı demirörene sormak lazım. adam batırdı bjk yi kaçtı gitti

0|0
    0|0
  • demirören'in yatacak yeri yok valla

0|0
    0|0
  • Hadi ya ne diyeyim Allah belalarını versin. Moralim bozudu.

0|0
    0|0
  • o zaman sıkecı fener 2 sene daha yok...bjk maddı sıkıntılar yuzunden gıdemıyorsa...

0|0
    2|1
Yükleniyor...