Biyokinezi ile göz rengi değiştirme mümkün müdür?

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir. Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir. Eğer yeterince dikkatli olmazsanız ya da çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:

Adım 1:

Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:

Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:

Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:

Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

Arkadaşlar sizce gerçekten böyle bişi var mıdır?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya bu olayı aslında şarap ve alkolu fazla tüketene sormalı onlara göre hayat toz pembe , gözler saniye saniye renk degiştiriyor üstelik aynaya baktıklarında da kendilerini 4 üz göruyorlar

1|0
    0|0
  • İşte delinin biri bir kuyuya taş atmış... Anladın onu sen. Boş insanların boş kalması için boş bir uğraş...

0|0
    0|0
    • ama yapanlar varmış

• Eeheheh. Ben yaptım olducudur onlar. Madem öyle telekinezi ile boy da atılır, göğüs de büyütülür, ne bileyim, selülitler de yok edilir. Öyle bişey olsa o sektörü bu tüccarlar boş bırakır mı. Her yerde telekinezi center açılır ;)

• ayni soru burada da vardi link beyin gelistir sen o daha mantikli

1|0
    0|0
  • Hayır, yok.

Göz rengi genlerle ilişkilidir. Genler değişmediği sürece göz rengi de değişmez. "Zihin gücüyle" mutasyon gerçekleştirmek mümkün değildir.

1|0
    0|0
    • Bu soruyu daha önce de gördüğümde ilk düşündüğüm şey buydu ;)

• kaç gündür kırmızı yapmaya çalışıyorum, değişiklik yok henüz.

1|0
    0|0
  • Denedim %100 çalışıyor.

0|1
    0|0
  • benimki sürekli değişiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınları ve erkekleri en hassas yerlerinden vuran "Şu ürünü kullanırsanız yağlarınıza veda edersiniz, pipiniz büyür" şeklindeki birtakım soytarılıkları anlıyorum da, bu biyokinezi ne çeşit bir çılgınlıktır bilemedim... Seminer falan mı veriyorlar acaba? Ciddiye alanlara bakıp püskürerek gülmekten başka kimin ne çıkarı olabilir ki acaba? Bi bakayım iyice ben..

Bundan önce sorulan benzer bir soru vardı, merak edip bakmıştım nedir diye, kendine bir günde gamze yaptığını iddia edenler falan vardır çeşitli forumlarda, "şaka gibi" desen o bile değil.

Tamam, insan elbette yapacağına inandığı şeyi yapmak için içinde gerçekten güç bulacaktır, ama neticede alt tarafı "insan"ız, genlerimiz değişsin diye kendimize komut verebilir miyiz sizce?

0|0
    0|0
  • Evet denedim daha başarmadım ama koyu kahve gözlerim açık kahve şu an . Önceden inanmayıp sonradan inanmaya 'çalışanlar' hiç inanmasın çünkü bilinç altlarında hep bir şüphe kalıcak. Ve bu teknikler boş işler sadece gözlerinin yeşil olduğunu hayal et olmazsa photoshopla yap ve bastır sürekli ona bak. Kendine sürekli gözlerim yeşil olacak de hiç sıkılma ve inan artık bilinç altın sıkılsın ve onu uygulamaya başlasın. Unutma bu 1 haftada olabilir 1 yılda sabrın varsa dene. :)

1|0
    0|0
  • bizim burayada alışverişmerkezi açılacakmış

herşey bedava değilmiş

üstünede para veriyorlarmış

töbe töbe ya

kızım iyimisin sen kendine gel

şu an matrixte değiliz

0|0
    0|0
  • bence bunu daha inandırıcı kılmak için arkadaşlarına söylersen senle dalga geçerler ve daha da inandırıcısız olur :D ama deneyip başaran varsa inanırım...

0|0
    0|0
  • Cok tesekkurler paylasımın icin :)

0|0
    0|0
  • Ya Lens Tak gitsin nie bu kadar kasıorsun kendiniii :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...