Alman panzerini hangi güç durdurabilir?

Arkadaşlar, dünya kupası başladığında, Almanyanın ilk maçı sonrası aynen şu soruyu sormuştum ve demiştim ki ''Alman panzerini durdurabilecek bir güç var mı bu Dünya Kupasında? ''

www.kizlarsoruyor.com/.../q1412135-alman-panzerini-durdurabilecek-bir-guc-var-mi-bu-dunya-kupasinda

Artık final aşamasına geldi sayılır Almanya ve ben hala soruyorum; Alman panzerini durdurabilecek bir güç var mı bu dünya kupasında?

Güncellemeler:
Bunu da ben sormuştum, taa o zamandan demiştim bu brezilya çok kötü diye
www.kizlarsoruyor.com/.../q1415039-izlediginiz-maclara-gore-bu-dunya-kupasinin-en-kotu-takimi-hangisi

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle yok, kimse durduramaz panzeri
    kabul edelim onlardan iyisi yok hatta yaklaşabilen bile yok

0|1
    0|0
    • 2014 dünya futbol şampiyonu Almanyayı şimdiden alkışlıyalım bence çünkü ne Arkantin ne de hollanda rakip olamaz panzere, Almanlar ezer geçer

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir güç yoktu onları durdurabilecek.
    Zaten de öyle oldu ve dünya şampiyonu oldular

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adamlar acımadan 30 dakka da 5 gol attılar :)

0|0
    0|0
  • Yook bence hollanda.. Morell baya yüksek tutmalı yoksa şampiyon almanya olcak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gizli soruların çokmuş :)

0|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz. Almanya abd maçını zor çevirdi mesela. gana maçında da zorlandı. futbol bu hiç belli olmuyor.

0|0
    0|1
    • kardeş adamlar abd maçında hiç kendilerini sıkmadılar, abd neree brezilya nereee be ya

• kardeş gördün işte makineyi
      bu makineye karşı nasıl bir önlem alabilirsin ki?
      kaldıki bunlar, asıl enerjilerini finale saklıyorlar...

• finalde görüşürüz.

• Alman tankı arabasıda kendi gibi sağlam :D

0|1
    0|0
    • aynen kardeş ya
      şu an dünyanın en iyi arabalarını saysak ne deriz?
      1- Mercedes
      2- BMW
      3-Wolksvagen
      4-Porsche
      audiyi falan saymadım bile :D

• Sonuna kadar :D

• Çok büyütmeyin Almanya güçlü ama bu fark Brazilya güçsüz olduğu için ;)) Arjantin veya Hollanda dan güçlü değil kupa Almanya'ya gitmez

0|0
    0|0
    • pışııık :D

• hollanda çıksa, zaten almanların tarih boyu çok büyük bir üstünlüğü var onlara, ayrıca robeni tut, altına yapar onlar :D
      arjantin çıksa, zaten 2010 dünya kupasında, şuankinden daha iyi olan arjantini 4-0 yenmişti bu adamlar.
      eee, sen bu durumda neye dayanarak Almanyaya gitmez kupa diyosun? NE OLUR ONDAN BANADA VER, GÜZEL KAFA YAPIYOMUŞ YAF :d

• 13 Temmuz biryere ayrılma sen bu laflarınıda unutma :)

• Turkiye

0|0
    0|0
  • türkiye durdurur burak selçuk umut bulut:sadsda kadroya bak a. q

0|0
    0|0
Yükleniyor...