Brezilya 0-5 Almanya... İlk yarı bitti :)?

Hala inanamıyorum. Brezilya'ya bozuk kol vermişler herhalde :D

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadarını beklemiyordum.
    Aslına bakarsanız,
    Eğer Hakemler Brezilya taraflı olmasaydı gruptan çıkamayacaklardı.
    İyi hatırlayın maçları.
    İyi oynamadıkları gibi şans faktörüyle beraber hakemler sayesinde şu an buradalar.
    İyi oldu çokda güzel oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 16

• kol bozuk kol :)

0|0
    0|0
  • neymar, david luiz, thiago silva dışında diğer oyuncuların bizim istediğimiz beklediğimiz alıştığımız brezilya milli takımında oynama ihtimali yok diğer oyuncuların çoğu kalas dümdüz oyuncular brezilya kıvraklığı kalitesi tekniğinden nasibini almamış herifler bir araya gelmiş brezilya diye yutturuyolar bize iyi oldu böyle tokatlandıkları umarım 2018 de adam akıllı bir brezilya izleriz

0|0
    0|0
    • Yarı finale kadar seyirci baskısıyla geldiler zaten

• biraz düzgün takımlar zorladı zaten şiliyi penaltılarla geçtiler kolombiya da golü kornerden erken buldular o kolayladı işlerini yoksa orda elensinler diye bekledim ben ama olmadı

• kevgir olmuş

0|0
    0|0
  • O değilde maç yorumluyanı dinliyormusunuz çok güldürdü beni yha hahahaaa :))) Almanya zaten alır maçı diyordum da bu kadarına pes diyorum varya toparlayamazlar zaten dahada imkansız.

0|0
    0|0
  • 3 dakikada 3 gol atmış adamlar bu gidişle heralde 10-0 yapar adamlar ve kupayı alırlar...

0|0
    0|0
  • şu an duvarımdaki pele reis posterine bakıp, elimdeki akmina tropikal sodayı gözyaşları içerisinde yudumluyorum.

Şanlı BREZİLYA'M bu hale düşecek takım mıydı?

0|0
    0|0
  • neden şoktasınız anlamıyorum tamam belki 5 çok fazla ilk yarı için ama ben fark atacakları belliydi brezilya çok süper değildi. bir neymar vardı o da gitti gol de atamıyorlar

0|0
    0|0
  • şoktayım hala

0|0
    0|0
  • Tarihi anlara sahit oluyoruz. brezilya bu macin etkisini uzun yillar atamaz ustunden, onlari yikima goturebilir hatta

0|0
    0|0
  • tempoyu düşürmese Almanya 7 8 e gidecekti...

0|0
    0|0
  • --tecavüz--- 8 temmuzdan itibaren sinemalarda ,. d

0|0
    0|0
  • Ya Bn almanlar kazanır dedim de bu kadarını beklemediyom ;) manşetleri görür gibiyim panzerler ezdi geçti;)

0|0
    0|0
  • +7 oynadım gelir umarım

0|0
    0|0
  • Maçın böyle olacağı belliydi zaten.. Almanlar hakettiklerini alıyorlar. Kupa hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • 2. ispanya vakası ;))

0|0
    0|0
    • Bu daha beter

• 64 yıl önce maracanada kaleci gol yedi diye adamı hayatı boyunca dışladılar toplumdan bu Brezilyalılar şimdi ilk 11 Brezilya'ya giremezler artık

• Tecavüz ettiler resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...