Neden iddaa oynamadım :( Almanya sekiz yapar mı?

Almanlar her konuda iyidir soruyu yazarken 5 oldu. arkadaşlar iddaayı 12 ye çıkartıyorum. Almanlar hem acımasız hem çalışkandır. Brezilya bitti :DD::D

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 10 bile olabilir

0|0
    0|0
  • sayfayı her yenilediğimde gol atıyolar.

10 olur mu lan?

0|0
    0|0
  • Bende de senin gibi pişmanlık var Yağmur :( Ben Brezilyalı kadın taraftarlara üzüldüm onları hep şen şakrak ve seksi görmeye alışkınım herkes gibi :(
    Bence 12 olmaz ama fark daha da artabilir. Almanlar niyeti bozmuş :D Evet hem acımasız hem çalışkan hemde başarılılar. Brezilyaya yakışmadı.

0|0
    0|0
  • alman bu 2/2 1000 lira ya 4250 lira gelir heralde :D:d. D:D kırmızılıkların kokusu geliyo yavaş yavaş :d:D:D:D
    ne oynardın oynasaydın?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ben arkadaşa şu şu kadar yapar diyorum. O oynuyo netten resmini çekiyo sonra bayiye resmi gösteriyorum oda oynuyo :D

• bak yarın git biyerden 1000 lira buul holanda maçına 0/1 oyna al 5250 lira arjantin ilk yarı defans yapıyo ikinci yarı roben-- van persie -- hunteleaar bermuda şeytan üçgenine dayanamazlar :D:DD:d.

• Tamam yarın 2 lira hollanda kazanır diyorum.

• bundan sonra kolay kolay gol çıkmaz

0|0
    0|0
  • Mesut Atmadan Bu Mac Bitmez :D..

0|0
    0|0
  • 28 dakikada tam 5 gol. Benim bile dikkatimi çekti yani. Bu 7-2 biter diyorum.

0|0
    0|0
    • bence 0 da kalır. seyirci gidiyor aahahahhah moralman çökmüşler. almanlar disiplinli :D

• ne maç ama

0|0
    0|0
  • ben oynamadım ama ilk yarı sııfr ikinci yarı almanlar ama brezilya dayanamadı

0|0
    0|0
  • +7 oynayan bir arkadaş vardı, çok dalga geçtik. Şimde o durmadan dalga geçiyor inş gelmez :/

0|0
    0|0
  • iddia oynayan kız iticiligi :D

0|0
    0|0
    • normal maç izlemem bu dünya kapası. Evrensel bir şey. Keşke oynasaydım be aklımdan geçmişti. para kazanmak iticilikse ben iticciyim :D:D:

• git çalış madem para kazanmak istiyorsun git loto oyna bari :D

• Onuda oynadım tutmuyor ya hiç bal yok. Ama acayip poker oynuyorum.

• brezilya kan aglıyor :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyük totem yaptım izlemiyorum

0|0
    0|0
  • bende oynamadım bee kuzen 850 lire para kazandııı :(:(:((

0|0
    0|0
Yükleniyor...