ALMANYA 4 :D hakem destekli gruplardan çıkıp yarı finale gelen brezilya 0 :D brezilyalılar ağlıyor :D asdkfjasdklf :d?

almanya 5 i geçecek asrın farkı olacak :D

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Lan o ağlayan çocuk neydi öyle asdasdsdad :D

0|1
    0|0
    • aynen daha ağlayanlar doludur :D

Bak dalga geçiyorum sanabilirsin ama yemin ediyorum brezilya hakem desteği olmasa gruplardan çıkamayacaktı hatta puanlarda böyle olacaktı.

1 meksika 7 puan
      2 hırvatistan 6 puan
      3 brezilya 4 puan
      4 kamerun 0 puan

brezilya fifa tarafından hakemler ile desteklendi zaten amaç gelirler düşmesin diye ama şimdi hakem yok :D aifdaskldas :D

• valla neymar balon aslında hak yiyen bir oyuncu yaptığı tiyatrolar ile şahsen neymar olsada fark kaçınılmaz olacaktı hırvatistan, şili ve kolombiya maçlarında nasıl desteklendi brezilya görmüşündür :D Almanya salmazsa 10 a kadar yolu var :D

brezilya tüm dünya ya rezil olacak kendi sahalarında kendi ülkelerinde seyirci avantajına rağmen bu kadar ezildiler :D

• aasdadd :D O değil de bir ara golün tekrarını veriyolar sandım çok iyiler bir ya :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bildiğin hardcore

0|1
    0|1
  • şu brezilya takımındaki oyuncular 10 yıl önce de aktif futbolda olsalardı en fazla 2 3 tanesini milli takıma alırdın neymarı saymazsan dümdüz oyuncular nerde o brezilya kıvraklığı çabukluğu tekniği olcağı buydu aha bir de gazete manşeti vereyim bREZİLya :D

0|1
    0|0
  • Fena durumları

0|0
    0|0
  • Olayı Neymara bağlıyolar ama alakası yok Thiago Silva daha önemli brezilya için o olsa bence bu kadar çabuk dağılmazlardı

0|0
    0|0
    • neymarlık durum bencede yok dediğin gibi. Lahm dedi hatta bizim neymarımız yok diye. neymar bahane olur ayrıca çok desteklendiler 3 maç hakem desteği aldılar yeter onlara yoksa gruplardan bile çıkamazdı brezilya

• aynen dediğin gibi ev sahipi avantajı olmasa ilk iki maçta rahat havlu atarlardı

• Brezilya haketti abi

0|0
    0|0
    • evet yoksa gruplardan bile çıkamayacaktı

• Faciaa bu :) staddan çıkıyor taraftar

0|0
    0|0
  • Beter olsunlar..2002 de kendi kendine dusen rivaldoyuda unutmadim

0|0
    0|0
    • aynen hakkımızı yediler brezilyalılara hep sinir olurum özellikle neymara çok atıyor kendini yere

Yükleniyor...