Bir erkek 1 haftada gogus yapabilirmi?

Sevgilim bir haftadir fitnese gidiyor gogusleri. baya cikmis sizce bu imkansizmidir ama bir haftada 4kez gidiyor

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• imkansızdır

0|0
    0|0
  • Spora ilk defa başlamış birisi için imkansiz. Daha eskiden fitness gecmis var tekrar basladiysa düşük ihtimal olabilir.

Ben büyük ihtimali söylüyorum. Sevgilin steroid kullanmaya başlamış ve hayatini mahvetmeye kararli anlaşılan.

0|0
    0|0
    • Gercektenmii ben o zaman uyarim hemen onu yani steroid varmis onu sakin kullanma com zararliymis diyim

• Bilen bilmeyen herkes konuşmuş. Burdaki bazilarini dinlersen sevgilinin cenazesine gidebilirsin. Steroid kullaniyor büyük ihtimalle 1 haftada göğüs kaslarini belirginlestirmek imkansizdir hicbir sekilde olmaz. Yani sevgilin ilaç kullanıyor kas yapici hormon aliyor. Fazla Yaşamaz o bu hırsla ayrıl kendine yazik etme.

• bacım gögüs çok zor çıkar 5 ayda ben brz brz çıkardım 1 haftada imkansız

0|0
    0|0
  • İmkansız.

0|0
    0|0
  • Evet bir haftada gogus yapmak imkansizdir. sevgiliniz gogus yapmamis sadece kaslari sismis. sporu birakirsa uc veya dort gun gitmezse eski haline aninda doner. bunun icin "duzenli" en az iki ay lazim

0|0
    0|0
    • Sismis yani sadece şu an iyi o zaman. bende imkansiz diye dussndum yani benden gizlimi gitti onceden diye dusunmeye baslamistm :)

• Mumkun degil bu konuda bana guven :) iki gun gitmeyle bile siser ama gecicidir

• Lan bir haftadır acıdan başka birşey geçmedi elime. Ağrımayan yerim kalmadı. Nereye çıkarıyor ne çıkarıyor. Dayamış ilacı o.

0|0
    0|0
  • Çıkıcakları varmış önlerinin açılmasını bekliyolarmış demek ki

0|1
    0|0
  • Birisine emdiriyor olmasın göğüslerini?

0|0
    0|0
  • Kaslarini zedeliyor, acisini ceker, cikar tabi.

0|0
    0|1
  • Göğüs değil, dalak, böbrek bile yaparsın.

0|0
    0|0
  • sevgiline söyle ilaçları bıraksın.

0|0
    0|0
  • imkansız değil. göğüslerin iyice oturması için epey bir süre gitmesi lazım ama :) yoksa 1-2 haftada onlar tekrar eski haline döner :)

0|0
    0|0
    • Ya ben iki hafta oncede gomleginin arasindan gordum o zamanlar fitnese. gitmiyordu goguslerin cikmis dedim ama bana yok flan dedi acaba benden gizli mi gitti ya

• Gizli gittiyse mahvederim onuu hem supriz olsa oncedn gittim flan derdi :)

• süpriz değilse gizli gitmesinin başka ne amacı olabilir ki :) soonuçta kötü birşey yapmıyor gizlesin :)

• Imkansiz, ancak 2-3 ay sonra sonuc alabilir.

0|0
    0|0
  • Yapamaz 1 haftada.

0|0
    0|0
  • Siki secyler giyiyosa sana oyle gelmis olabilur. Belki de kenid sika sika esnetmistir biraz :P

0|0
    0|0
  • bunun mntıklı 3 açıklaması var...

1. Push Up
    2. Botox
    3. Silikon

başka türlü yemez...

0|0
    0|0
  • Olmaz 1 haftada yeni basladiysa 2 ayda belli olmaya başlar

0|0
    0|0
  • imposibile.

0|0
    0|0
  • steroid

0|0
    0|0
  • Ilaç alıyorsa ve zayıfsa daha belirgin olur

0|0
    0|0
  • İmkansız.

0|0
    0|0
  • Imkansiz degil, baxi insanlarin genetigi sekilli。

0|0
    0|0
  • 1 haftada bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Anatomisi çok uygundur o zaman ya da testosteron kullanmış olabilir iğnelerden uzak dursun ölebilir kısırlaşabilir ereksiyon zayıflığı herşey olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...