Illa tek bir takimi secmek zorunda miyiz?

Tek bir takim secilmeli mi illa iki tane secsek olmaz mi? Mesela hem fb hem bjkli olamaz miyiz?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir ama şu şekilde; bir dört büyüklerden birini tutarsın, bir de kendi şehrinin takımını tutarsın ama aynı anda iki büyük olmaz.. olursa da aynı anda iki sevgiliyi idare etmek gibi bişey olur buna da genel olarak kaşarlık diyoruz...(Şahsi fikrim)

0|0
    0|0
    • Tutmasam ve boyle sifatlara nail olmasam daha iyi o zaman

• o da bir seçenek, yorumumu yanlış anlamadın umarım kendi bakış açımı söyledim..
      ikisini tutabilirsin de tabi ki. hiç kimsenin bişey demeye hakkı yok

Erkekler Ne Diyor 16

• bende olmaz ama sana olsun :)

0|0
    0|0
  • tutabilrsin ablam ztn onlarda birbirlerini tutuyorlar beraber destekliyorlar beraber yiyip içip beraber şikelerini konuşup beraber şike yapıyorlar merak etme fb 'yi tutsan bjk'li oluyon bjk'yi tutsan fb'li oluyon sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Olamaz.. Yani sonuçta takımların hepsi birbirine rakip ve bir yarışın içindeler..
    sende bir tarafı tutmak zorundasın.. Genel seçimlerde CHP ama yerelde AKPye veririm demek kadar salakçadır 2 takım tutmaya çalışmak..

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Hem şehir takımı hem üç büyüklerden birini tutsan eyvallah ama üç büyüklerin ikisini birden tutmak olmaz canısı ya.
    Diyorsan ki 'ben Beşiktaş semtinde oturuyorum şimdi ikisini tutabilir miyim?' Hayır :D

0|0
    0|0
  • Iki tane hatuna aşık olsam olurmu? Ben cevap verim olmaz Fenerbahçe aşkida oledir hicbiseyle bir tutulmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır. Tek takım tutunca daha zevkli oluyor. Hem iki farklı takım tutunca onların kendi aralarında maçları olduğu durumlarda gerçek takımının hangisi olduğunu anlıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Ben galatasaray ve Karşıyaka takımını tutuyorum

0|0
    0|0
  • sen 4 büyük takımı tutsan da sorun olmaz :D

0|0
    0|0
  • :D olursun ya olur kıme ne :D

0|0
    0|0
  • Olur senin takımın sevgilinin ya da eşinin bir de memleketinin. Bende böyle:-D

0|0
    0|0
  • hayır olamazsın tek sececeksın

0|0
    0|0
  • Sen Paris St Germain i Tut Kanks

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞlı ol boşver diğerlerini.

0|0
    0|0
  • Hayır x2 dönek olursun.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe
    Adana Demir Spor
    Ankaragücü
    Zonguldak Spor
    Gençlerbirliği

bu takımların hepsini tutuyorum ve destekliyorum, takip ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atsdafsdada 😂😂😂 kesin hoşuna giden 2 futbolcu var ikisinde de karar veremiyosun hahahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...