Sorum fitness yapanlara? Sorum fitness yapanlara?

Body yaparken günlük kalori ihtiyacının üzerinde kalori alman gerekiyor peki fitness ta nası oluyor bu?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben gunde en az 5 ogun yedim ve kalori olarakta günlük kalori degerimin hep en az 700 kalori altı

0|0
    0|0
    • bu kişiden kişiye değişebilir bazal metabolizme hızınız yuksekse isteseniz 2000 aşın birşey olmaz fakat bazal metabolizma hızınız çok yavaşsa 500 kaloride aşsanız yağlanırsınız yağlı bir vücut fitness vucudu değildir.

• Zaten ben aslinda fitnessi vucut gelistirme degil öncelik olarak kilo verme amaçlı kullanmistim ama zaten git gide vucudum da sekle girdi hem bayanlarin genel manada kalori ihtiyacı dusuk oldugundan dolayi bu sekilde kiyaslama yapmak olmaz dediginiz cok dogru ama cinsiyet farki da var

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum body yaparken öyle bir şey yok bodycilerde diyet yapar bulk döneminde kaloriyi artırırlar fitness da büyük olmak değil estetik ve düzgün bir görünüme sahip olmak önemlidir ve yağ oranı her zaman % 10 un altında olmalıdır bu nedenle aldığın kaloriye dikkat etmen gerekir

0|0
    0|0
    • bulk dönemi ne demek ve 1.85 boy 95 kilo var fitnessa 1 ay oldu başlayalı

• bulk dönemi hacim alma irileşme dönemi demek

• bulk dönemi sporcuların büyümek için karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslendiği bazen 8 öğüne kadar çıkan bir beslenme dönemidir ama sende hafif kilo fazlalığı var beslenmeni düzgün tutarsan 3-4 aya sonuç alırsın genetiğine bağlı olarak değişebilirde

Yükleniyor...