Claudio cesare prandelli sonunda attı imzayı yorumları alalım?

claudio cesare prandelli sonunda attı imzayı yorumları alalım sizce başarı durumu nedir

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım işallah başarılı olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• reijkard
    mancini
    del boque
    Bunun gibi nice isim arkasına bakmadan gittiyse o da başarısız olacak
    son zamanlarda ligde başarılı olan tek isim Lucescuydu
    her gelen isme, bu da ksin luce gibi olacak deriz ama avcumuzu yalarız

0|0
    0|0
    • beşiktaş nasıl biliçle hocasını bulduysa bence galatasaraya da yakışan bir hoca olacak prandelli

• bilic olumlu rapor vermedi maalesef, her takımda kavga olur hatta daha beterleri e oldu ama 2 futbolcunun hayatını kararttılar

• takımdan yollayabilirsin en doğal hakkındır da onları yolladıktan sonra basın toplantısı yapıp yetersiz futbolculardı, istediğimiz seviyede hiç olamadılar demek karaktersizliktir özenden bu yüzden gıcık aldım

• Neymiş Türkiye ligini tanımıyormuş Lucescu Galatasaray a gelmeden önce Türkiyeyi tanıyormuydu? Ya da Galatasaray a çağ atlatan Derwall Annesinin karnından Türkiye ligini tanıyarakmı doğdu? Yani şu Türkiye ligini tanıyan Hocalar ölüp gitse adamları mezardan çıkarıp takımın başına getirin diyecekler Prandelli nin hocalığını kimse sorgulamasın
    Y

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim ki prandelli bulanabilecek en iyi hocaydı gerçekten, mourinho gelse türkiyeyi bilmiyor gelmesin diyenler olacak nerdeyse

• Prandelli şu anda Türkiyede hiçbir Teknik Direktörde olmayan taktik ve teknik bilgisine sahip ayrıca bugün bile Ünal Aysalı eleştirenler var acaba onlar Adnan Polat dönemini hatırlıyormu bunu sormak lazım

• başarıyı gördükçe kıçları kalktı işte iki maç başarısız olunca da hemen basıyorlar yaygarayı

• Bu çilekler ne zaman aysalın bir tarafına kaçıcak merakla bekliyorum...

0|1
    0|0
  • aynen ama hata yaptı cimbom niye dersen adamı tanımıyoruz etmiyoruz adam 2 senelik kontrat imzalatılıyor hadi mancini gibi çıkarsa gs liyim ama gs hata yaptığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • adam yeterince tanınan birisi avrupa şampiyonasında italyaya final oynattı o kıytırık kadroyla

• gruptan çıkaramama sebebi kendisinden kaynaklı değil son maçı izlememişsin sen anlaşılan ve balotelli turnuva boyumca çok kötüydü.

• neyi tartışıyonuz la ama başka yere bakmam ben galatasaraya bakarım nasıl oynatığına bakarım mancini gibi mi yoksa fatih terim gibi mi

• Şimdiden seneye yeni bir teknik direktör aramaya başlasınlar ! Mancini 2 takıma hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Bence zor günler bekliyor Galatasaray' ı.. Prandelli 'nin Türk futboluna alışması zaman alabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...