Bakıyorum vücut geliştirmecilere adam 3 sene önce süper bir fiziğe sahıpken 3 sene sonra cılız olyor neden?

arkadaşlar internette ve çevremde bazı kişiler var resimleri var 3 sene önce süper ler karın göğüs kanat omuz hepsi harika süper bir fizik ama 3 sene geçmiş aradan adam normal insan standartlarının daha altında birisi olms neden böyle oluyor yani ne olursa olur o halden bu hale ne olurda geçer veya güzel bir fiziği kaybetmemek için ne yapmalı ? yani nasıl başarmışlar o süper fizikden o hale gelmeyi ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• aynen benim durumum..belimde sakatlık çıktı 3 senedir calışamıorum..uzun mesefa koşular bisiklet spinning ve bol cardio ypıorum, buda agırlık antremanının tam tertsidir..agırlık şişirirken bu dedigim antreman tipleri vücudu inceltir..ama tabi agırlık antremanına nazaran çok fazla artılar barındırır bünyesinde..sorunun cevabı bu..agırlıgı bırakıncag*tgöbekde olabilirsin, benim gibi yagsız ama inceledebilirsin..tamamen yptıgın antremana veya ypıp yapmamana baglı..ha agırlık nie bırakılır dersen, sakatlık, sıkılma, vakitsizlik gibi paramreler sayılabilir..benimkisi malesef 1.si oldu bunlardan...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Maalesf onlar işi sıkı tutmuyorlar. Sürekli spor yapıp beslenmelerine dikkat etmeleri gerek. ayrıca şu takviye ürünlerle o hale gelmekte bu durmu yaratıyor.

0|0
    0|0
  • saglıklı degıl

0|0
    0|0
  • İpi gevşetirseler kendileride gevşerler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vucut fiziksel olarak yani olması gerektigi gibi hareket ediyo calısma bırakılınca bu kadar fazla kas kütlesine ihtiyacı olmadıgını düsünerek kas miktarında ölcüde ufalma meydana gelio ama su var 4 5 sene saglam calısmıs bi herif bıraktı diyelim sizin tabirinizle köfte oldu o herifin tekrar baslayıp eski formuna kavusması 3 4 ay kas hafızası denen olgu burda giriyo devreye hemen eskisi gibi olur..

0|2
    0|0
  • Sporu bırakınca balon gibi sönersin. 2 günde 1 gidiyorum mutlaka. 3'e sarkıttın mı hissediyorsun vücudunun gevşemeye başladığını. İlaç ve toz alarak spor yapıyorsan daha da kötü oluyor bırakınca. Eğer geçici bir heves ise başlamayın derim..

0|1
    0|0
  • Eeee kürlerle , protein tozlarıyla , karbonhidratlarla yaparsa o kasları tabi öyle olur.İleride vücudun protein ihtiyacını karşılayamıyo vücut sürekli fazla protein istiyo,kaslardan ve yağlardan yakmaya başlıyo vücut.Sonrasıda kilo verimi zaten

0|1
    0|0
  • Cılızlıktan daha kötüsünde gördüm her tarafı sarkmış kilo almış toparlak bir şey olmuş çıkmışlardı..Aman Allah korusun.Bende bu sporu yapıyorum bırakmayı da hiç düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • spor öyle bir şey işte yaparken çok iyi ama bıraktıktan sonra hele de ilaç takviyesiyle o hale gelmişse çok vahim

0|1
    0|0
  • sporu bırakınca balon gibi sönülür ama sağlıklı yaptığın sürece seni ömür boyu dinç tutar senin dediklerin protein tozu ve kimyasal ilaç alıyorlar bırakınca da daha beter oluyor..mesela benim hala baklavalar var hiçbir ilaç kullanmadım bu yüzden

0|1
    0|1
  • Sporu bırakınca her gün ya da haftada 3 gün kasları gerilimden ayırmamak gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...