Kadınların bu soruyu sormasının altında yatan gerçek ne?

yahu hatun kişiler...sevgililerinize niçin "hayatım,beni gerçekten seviyor musun?"gibi gayesiz bir soru sorma gereği duyuyorsunuz?yok sevmiyorum takılıyoruz işte diyene denk geldiniz mi hiç?egoist misiniz siz?illaki sevgi manyağı mı olmanız lazım?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kadınların en büyük garantisi... İlgi ,sürekli ilgi ve vazgeçilmez olmaktır..Onların en büyük garantisi budur.. Her kadın bunu bir şekilde test eder.. Erkekleri sabır küpüne çevirselerde.. Şunu unutmayın ; Aslında bayanlar sadece birisi beni dinlesin ,ilgi göstersin sadece bunu isterler...Gerisi teferruattır.. Bu yüzden sadece otur ve yüzüne bakarak sabırla onu dinle...:)) Sakın erkeksi yaklaşımlarla "sorun çözeyim de kurtulayım" deme sakın ...(Aslında istenen bu değildir) Kaynak: "Erekekler marstan,kadınlar venüsten"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hissetmiyordur belki.. Belki de ilgiszdir , yeterince şımartmıyordur sevgilisni ne var yani sizde biraz çaba sarf edin ..

Ne olmuş sorduysa sende çokk seviyorum de, sensiz yaşayama falan de :) Hediyeler al falan filann:D

0|0
    0|0
  • bu paranoyaklık olur sevmıyorsa onla ne ısım olucak kı ya

0|0
    0|0
  • güvenmediğimiz için, evet seviyorum yalanına kendimize inandırmak için. Bu yaptığımız mantıklı mı? HAYIR.

0|0
    0|0
  • Kendilerini o an mutlu etmek istiyorlar :)

0|0
    0|0
  • ilgi istemimizin bir başka versiyonu.. sevıyorum dıye gecıstırır durursunuz bızde onla yetınırız napakkkk :D:D:D

0|0
    0|0
  • İllaki sevgiyle manyaklaştırılmamız lazım.Değme filozoflar yanımızda halt etmişlerdir.Şüphecilik bizim göbek adımız:))

0|0
    0|0
  • Hahah guldurdun beni :D kismende olsa haklisin ama tekrar sormak ve duymak guzel :D

0|0
    0|0
  • sevmese zaten yanında olmaz onca kişi arasından seçmiş seni demek ki bi ayrıcalığın var dimi ama mutluluğu bulduysan sorgulamıcaksın

0|0
    0|0
  • valla kusura bakma ama katılmıyorum.evet sevgı gormek ılgı gormek manyaklıksa herkes manyak olmaya razıdır.

0|0
    0|0
  • Yoo ben oyle demiyorum.

Sevdigini soylediginde,harbiden mi diyorum.

Soyleyecek tabii.

0|0
    0|0
  • ayni yönetemi kullanmissin soru sorarken.

0|0
    0|0
  • Laf olsun diye soruyuz yaf bi mana aramayın. -cips sever misin? demek gibi sıradan bi soru işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sana sunu söyliyim bi kadın sana guvenirse sormaz sana böyle şeyler ama kadınların toplu sorunu bu yapcak bişi yok he seviyom de geç ne kasıyon

0|0
    0|0
  • o bir ön sorudur arkasından mutlaka daha zor daha çetrefilli bir soru gelecektir veya istek olabilir

0|0
    0|0
  • Sonrasında bir itiraf veya emrivaki gelecek ondan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...