Emre Belözoğlu Atletico Madrid' te ne yapar?

sizce başarılı olur mu? orada barınabilir mi ?

bu arada hiç sevmem sadece görüşleri merak ettim.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• antreman yapar,yedek kulübesinde oturup,gol sevinçlerine ortak olur.gerektiği yerlerde kenardan türkçe küfür eder ve hiç kart görmez.ardayla pes2012,13 oynarlar.pes 2014 oynayamazlar;çünkü o zamana kadar şutlanmış olur.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gidyormuymuş .. Kovulana kadar gitmem dedi ya..

Adamlar nıye boşuna para versin, adam iyi oynuyor.. Bu adamı sinir hastası ettiler .. Iyı oyuncu adam..

0|0
    0|0
  • 30 Yaşına gelen bir futbolcu hala avrupadan çağırılıyor bırılerı gibi ununu eleyip eleğini asıpta milletvekılıgı tırışkadan spor yorumculuguna falan soyunmuyorsa demek ki hala iş yaparmış hala top oynar hala isabetli pas atar hala gol atabilirmiş... ;))

0|0
    0|0
  • basarılı olur kanısındayım basamak atlar

0|0
    0|0
  • sanki ne emre

0|0
    0|0
  • emre böl ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşlıyım her şeyden önce olaya dışarıdan bakıyorum gerçekten iyi futbolcu bir futbolcuyu hele hele Türkiyeden 30 yaşında birisini özellikle iyi takımlardan birisi olan Atletico Madrid çağırıyorsa tebrik etmemiz lazım gerçekten iyi oyuncu madridin orta sahasında banko oynayacaktır.

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum bende karekterini hiç sevmem koyu bir fenerbahçeli olarak.Bence fenerden gittiği de iyi oldu.Futbolcu olarak iyi bir futbolcu oyunuyla uyum saglayabilir.Ama kişilik konusunda koskaca bir sıfırdır.Önce Galatasaray altyapısından gelip biz ailecek fenerliyiz demek falan yakışı kalmaz.

0|1
    0|0
  • 1 yıl sonra geri döner

0|0
    0|0
  • emre hırslı oyuncu.iş yapar.

0|0
    0|0
  • Hepimiz Zokarayız

Sktirsin gitsin

0|0
    0|0