Squat hakkında...Bacaklarımın üst kısımlar fena ağrıyor. Belimi falan baya ağrıttı normal mi bu?

Ya ben bu linkteki programa uyuyorum ama ilk günde olmama rağmen 50 taneyi bitirdim ama bacaklarımın o üst kısımlar fena ağrıyor ya. Belimi falan baya ağrıttı normal mi bu? :/ http://i.hizliresim.com/y2dWLa.jpg

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• hem alısık değilsin böyle bişiye hamlık var üstünde birazda ondan ilk bir hafta zaten ağrı olacak sonraki haftalarda hamlıktan kurtuluyorsun vücüt alısıyor zaten sorun olmaz bacakların falan ağırmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Belini ağrıtmaması lazım yanlış yapıyorsun demek ki. Belini içeri doğru çekerek yapman lazım, kambur şekilde değil, aksi halde yük beline biner.

2|0
    0|0
  • normal merak etme. sonuçta vücudun üst kısmının tamamının ağırlığını belli kas gruplarına yükleyerek BAŞLIYORSUN. zamanla kasların güçlenecek, popon ve bacakların da güzelleşecek merak etme.

1|0
    0|0
    • İnşallah öyledir teşekkürler..

• Bu ne işe yarar ki? :)

1|0
    0|0
  • ilk antremanda bu kadar çalışırsan tabiki ağrır ama ağrı varsa gelişim vardır unutma

1|0
    0|0
  • sadece hamlık ağrısıdır ağırlık kullanıyorsan tendomlardada hafif ağrılar olur ben 150 kilo ile yapıyorum her antrenman sonrası merdivenleri çıkamıyorum yani olağan şeyler ağrı yoksa sıkıntı var ne demiş ünlü düşür ne pain ne gain :D acı yoksa dolgun kalçalarda yok :D

0|0
    0|0
    • Çok motive edici :D

• Çalışıyorum da bir zararı olabilir diye sordum :)

• siz son gaz devam yurt dışında bu sporu yapmayan bayan yok denecek kadar az onlara yetişmeniz lazım artık bayanlar :D

• Bence bu program sporla iç içe olanlar için gözüküyor. Sen o 50 den sonra 55 yapman lazım öbür gün ama yapma sakın yapma daha kötü olursun. 1 gün ara ver hatta baktın o ara yetmedi bir gün daha ara ver o prpgram ağır gelir sana

0|0
    0|0
  • Daha hafif yapmaya devam et yoksa daha çok ağrın olur... Hamlamışsın olan bu, bir haftaya atlatırsın.

0|0
    0|0
  • Durisun duzhun olmazsa zarari fazla. Hareketi dizgun nizami yap. Kemer de takabilirsin fazla agirliklarda

0|0
    0|0
  • bir spor-vüvut geliştirme yerine git ordaki hocaya nasıl yapıldığını sor bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Gayet normal ama program biraz agir olms yeni baslayan birissn sonucta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır belinde ağrı varsa normal değil. Duruş pozisyonun yanlış olabilir, onu düzelt. Eğer bel ağrısı hala devam ederse bırakmanı tavsiye ederim. belini çok ciddi şekilde sakatlayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Benim daha cok kalcam agriyordu

1|0
    0|0
  • Yok normal fakat ağır bi' program bu.

1|0
    0|0
  • normal. vücudun alışana kadar yani yaklaşık bir haftaya kadar ağrın devam eder. her gün devam et.

0|0
    0|0
  • İlk günde olduğun için ağrıyo zaten ama belinin ağrıması normal değil yanlış yapıyosundur

0|0
    1|0
  • Bende bugün ilk kez yaptım ama 25 tane ve ağrı yok. Sen ağırlık kullanarak mı yapıyosun?

0|0
    0|0
    • 50 taneyle başladım ben canım ve ağırlık kullandım

Yükleniyor...