Arkadaslar biraz yardim edermisiniz? Spor ve beslenme hakkinda?

Herkeze selamun aleykum arkadaslar ben uzun boylu oldukca zayif birisiyim fiziksel aktivitem fazla olmadigi icin hep halsiz bitkin uykulu halde oluyorum, ama artik birseyler yapmaya karar verdim.
Vucudumda yag orani neredeyse yok denebilecek kadar az bu bakimdan sansliyim ancak cok zayifim protein agirlikli beslenmem gerek duzenli sporlada birlestirerek ideal bir vucut yapmayi planliyorum, hizli bir sekilde kilo almam gerek protein kaynagi kalori degeri yuksek ama yag yapmayacak evde bulunabilecek besinler soylermisiniz? Ayrica spor ile ilgilenen dostlarim da tavsiyelerde bulunurlarsa sevinirim ornegin direk olarak vucudumu zorlayip kisa surede kas yapmayimi dusuneyim yoksa agir agir baslayip gelistikce duzeyi arttirayimmi? Cevap verenlere cok tesekkur ederim arkadaslar benim icin gercekten onemli...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaglanmadan kilo alamazsin yaglanmayi kafaya takma onune gelen her seyi te seker ve tuz haric. Azin hic bos durmasin kilo alirsin boylece. Hedefledigin kiloya gelince o yaglari kolay yakarsin. Tek kural. Onune geleni ye

0|1
    0|0
    • Oyle ama yag miktari artinca cogu kiside vucudun sadece belli bir yeri sisiyor oda genellikle gobek oluyor ben istiyorumki vucudumun her yeri esit derecede sissin gelissin yoksa kollarim ince kaliyor gobek onde gidiyor su an cok zayifim oncedende cok kiloluydum bir turlu tutturamadim su duzeni

• Kilo once gobek olrak alinir sen kafaya takma yoksa gelisemezsin

Yükleniyor...