Bacak kası için? yardımcı olur musunuzzzzz?

squatı dk tutarak kaç dk yapmam gerek bacak kası için her gün yapsam ne kadar sürede olur birde squattan baska bacak kası yapmak için hareket var mı

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• her gün yapma , haftada üç gün yap gelişmesini istiyorsan, ağırlıkla da yapabilirsin , lunge , skaters lunge, , leg kick back , deadlift etkili hareketler aynen dediğim gibi aratırsan yapılışlarını bulursun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hergun yaparsan olmaz bacak haftada 1 gun programı vardır sen 2 yap ıstıyosan dakka degıl degısken agırlıklarla set yap daha ıyı squattan baska haraket var tabı

0|0
    0|0
  • Squat yaparken oturup beklemek yerine sürekli eğilip kalkarsan daha çok faydasını görürsün , birde bile hareketi var ikisi yeterli

0|0
    0|0
  • Tam da benim konum. Eğer bacak kası yapmak istiyorsan hergün 30 dk bisiklete bin.
    Ben 3-4 ay önce başladım. ve sonuçları çok güzel. bir 3-4 ay daha binecem inşallah.

0|0
    0|0
    • deneyeceğim çok tesekkurler

• bayanda çok hoş durmuyor ki, boşver yorma kendini.

0|0
    1|0
  • Yapmasan hani çok lazımmı?

0|0
    0|0
  • Yürü kos veya en güzeli basket oyna ama kadinlara bence gerek yok hos durmuo

0|0
    0|0
    • voleybol oynuyorum

• Haa anladim onun icin air alerts diyecem de kaldirmaz bir kiz bunyesi sana en iyi tavsiyem merdiven alistirmasi olur

• Gidiyorsun herhangi uzun ve dik esit aralikli merdivenlere parmak ucunda bacagin yanana kadar 1 gun araliklarla uyguluosun :)

• Ayaklarına ağırlık bağırla ve uzun mesafe yürü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En etkilisi squattır hergün yapma vücut alışmasın ve dakikaları zamanla arttır

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam tesekkurler

• Bende sporcuyum Squat kalçayıda toparlar en iyi harekettir diğerlerin boşver

Yükleniyor...