Dambıl yapıcam siz nasıl yapardınz?

selam arkadaşlar dambıl setlerinin fiyatları çok pahalı geldi bana onun yerine kendim yaparım diye düşündüm 10 kilo ve 7 kiloya yakın 2şerden 4 tane dambıl yapıcam. barları hazır 2,5 cm çapı demir alayım diye düşündüm biraz maliyetli olabilir araştırmadım mahallede demirciler var, betonla düşündüm 7 ve 10 kiloya yakın olmaz gibi geldi siz nasıl yapardınız fikirlerinizi alayım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç para harmacadan yapabilirsin bende 2 tane 25 kilo ayarlanabilir dambıl var 260 tl ye aldım.. Çok güzeller ama sen para harcamak istemiyorsan fazla.. Şöyle yapabilirsin güzel oluyorlar..

2 tane boş kutu bunlar gibi ( www.arpilplastik.com.tr/urun-resimleri/AR10.jpg )
    Çimento lazım bir tane demir bar (illa dambıl barı olması gerek değil bunlar veya benzerleri olabilir ( www.a3bs.com/.../..._Cylindrical-bar-soft-iron.jpg )

Önce çimentoyu koyacaksın kutuların içine sonra çimento daha kurumadan o yanında olan demir barı iki kutunun tam ortasına koyacaksın (dambıl gibi) sonra onların kurumasını bekle sonra kutuları çimentodan çıkar ve biraz daha güneşte bırak tam kurusun ki tam sağlam olsun ve kırılmasın... Al sana dambıl.. Ama hiçbir zaman gerçek dambıllar gibi güzel değildir ama idare eder yani.. Güzellerdir..
    Kısaca sonunda böyle bir dambılın olacak;
    http://img97.imageshack.us/img97/4477/1006qr.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimki cok basitti bende paradan degilde alip alip kullanmam plates topu lastik vs. aldim kullanmadim bir kere bile dambil icin 1.5 litrelik siselere su doldurmustum onlarida kullanmadim zaten artik su doldururken harcadigjm kalorii karim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum hıc ugrasma kendın yapma ıle zaten ne kadar ugarsırsan ugras dengelı yapamazsın gitti gidiyordan uygun fıyata plastıkte olsa alabılırsın ben orta prof set sahıbıyım ewde malıyetı 700 liranın ustunde ama gercekten degmedı salondakı tadı vermıyor o da ayrı bı sıkıntı

0|0
    0|0
  • su şişesiyle yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...