Ameliyattan sonra hangi spor?

Sevgili arkadaslar, futbol macimda aksilik oldu. capraz bagimlari koptu ve ameliyat oldum.
Fakat sporsuz duracak gibi görünmüyorum. Sizce ayaklarimi riske atmadan ne tür spor yapabilirim? Beyaz Gül.

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Futbola geri dönebilirsin ama adeleleri güçlendirdikten sonra... Zaten sana fizik tedavi uygulamışlardır ve hangi hareketleri yapacağını göstermişlerdir. O hareketlere devam et. Eğer göstermedilerse anlatabilirim o hareketleri... Aynı sıkıntı bende de oldu. Ben 4 kez ameliyat oldum. 2 dizimden de... Ve şu an aktif futbol hayatıma devam ediyorum...

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim Rquene. Seneye profesyonel olarak devam edecegim, fakat terkar kopmasindan korkuyorum. Simdiye Kadar hafta da 3 kez antramanimiz oluyordu. Seneye dayanabilecek mi bu diz buna?

• tesekkürler. birdaha düsünecegim

• Profesyonel bir kulüpte oynuyorsun ve bunları sen mi düşünüyorsun? Bunu kulübün düşünmesi gerek. O kulübü biliyorum...

Erkekler Ne Diyor 5

• hafif tempoda koş bir süre

0|0
    0|0
  • O BİİİİİRRRRR TSUBASAAAAA :D

0|0
    0|0
  • Ellerini öne uzatarak oturup kalkma seklınde ayaklarını calıstırablrsn , tabı zorlandıgın yerde bırakman gerek. Bıde ufak agırlıklarla squad yap

0|0
    0|0
    • Squad fena degil... fakat düsme ve bagimlarin tekrar kopma riski büyük,

• futblcu kız!!!

0|0
    0|0
  • Yuruyus en guzel spordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yürüyüş

0|0