Kapat

Sizce tekrardan arar mı?

Evet geçmiş günlerde bi anlaşmazlıktan dolayı ben kız arkadaşımla ayrılma durumuna geldik kon uşmuyorduk hani bitti gözüyle bakıyorduk nerdeyse ilişkiye ama 15 gün sonra dayanamyıp aramıştı ama geçenlerde ben ona seninle bu ilişki olmuyo dedim ve bitsin artık dedim oda bu kadar basit mi dedi. bende ilişkiyi okadar basite indirgedin ki seninle anlaşamıyoruz senin yaptıkalrının yanında bu hiç bile dedim ve son noktauyı koydum istemeyerekte olsa sizce hatasını anlayıp ararmı yoksa beni bitirdi diye benden mi bi hamle bekler çünkü ben takrar aramak istemiyorum tabiri caizse tüküğrdüğümü yalamak istemiyoprum evet siz olsanız ararmıydınız. arasaydınız ne kadar zaman geçmesini beklerdiniz ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu durmda senin arman farz.. KIz 15 gün sonra aramış. Halen bir daha aramaz..

0|0
    0|0
    • O aramış barışmışsınız sen niye yıne öyle ayrılalım dedin ya.. kaşrına laıp şu hatalarını yapma falan filan deseydin ya. O aramış sen ayrılmışsın.. Sen ara

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• böyle seylerde gurur olmaz bence

1|0
    1|0
  • Asla aramazdım . Tamam hatalı olabilir ama bir insanın defalarca kır cesaretini gururunu sonra arasın sorsun ısrar etsin peşinden koşsun öyle mi arayıp soracak güç bıraktın mı acaba onu bu şekilde reddederek :/

1|0
    0|0
  • Kızın aramasını bekliyorsan daha çook beklersin. Bence nasl o sözleri kullandıysan şimdi geri dönmeyi dene. Tabi iş işten geçmediyse.

0|0
    0|0
    • hata kızda olsa dahimi :)

• hatanın ne olduğuna bağlı ama ben olsam aramazdım. en azından senden küçükte olsa bir ışık beklerdim

• terkedenenin araması gerekir..sen bırakdıysan sen arıcaksın.

2|0
    0|0
  • O kız aramaz. ben olsaydım ben de aramazdım . o sözleri kullandıysan dön demeyi de bil o halde.

0|0
    0|0
    • hata kızda olsa dahimi :)

• öyle düşünüyoum çünkü ilkinde hatayı yapan oydu arayan oydu. bunda yine hatayı yapan o bu sefer aramayabilir ama yada arayabilir ama ne zaman geçen sefer 15 gün sürmüştü ayrılık bu sfer 15 i geçiyor. gerçi hata yap bu hatadan ders almadıktan sonra neye yarayacaksa aramasın daha ii.

• ders alacağını zannetmiyorum, ama ille de dönsün yeniden diyorsan aynılarıyla karşılaşırsın muhtemelen :)

• Sen terketmissin o zaman sen aricaksin! Kiz gururundan taviz vermez cok beklersin aramasi ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• oyunlara devamlar.. kardeşim seviyorsan ara gelsin ..sen zaten bir kere ayrılmışsın.. sıra sende ... yok gelecek yok diyorsun ..en iyisi hayatınıza bakın.

0|0
    0|0
    • hatalı o diyorum ne araması :)

• sana tek diyeceğim şu kardeşim beni anlayabilen tek kişi sen oldun bunun için teşekkür ederim. bence şu fıkra tam yerinde olacak... Nasrettin hoca karısıyla bir yaz gecesi damda yatarken ,artık ne olduysa olmuş,damdan aşağı düşmüş.Gürültü patırtı derken,hoca'nın başına toplanmışlar içlerinden biri:

-hoca'm halin nicedir;ne yapalım,deyince:

-tez,demiş bana bir damdan düşen getirin. halimden ancak o anlar :)

• öyle hocam ... bu konularda artık kimse kimsenin gözünün yaşına bakmıyor... tüm seçimler sana bağlı...

• geçmişte çok fedakarlık yaptıysam aramazdım. birazda o yapsın fedakarlığı.

0|0
    0|0
    • meselede o ya kardeşim fedakarlığın alasını yaptım benim için hiçbirşey yapmadı ve hatalı olanda oydu o yüğzden diyorum aramam imkansız tekrardan hatasını anlayıp aramı özür dilermi ?

• ailesel bırakmışsa seni bence bir kez daha düşün derim ama eğer olmuyacak diyorsanda boşver uzatma ..herkes yoluna baksın .

• @mavipatika teşekkürür sana edecektim yanlış yere gitti beni anlayan bir sen oldun yorumlarından anladığım kadarıyla :)

Yükleniyor...