FİTNESSA 1 AY AVA VERMEK?

Ramazan yüzünden bir ay fitneesı bırakmak zorunda kaldım arada mekik ve şınav çekiyorum yememe de az da olsa dikkat ediyorum erime yapar mı bir ayda?

• YAPAR
    0% (0)40% (2)40% (2)Oy Ver
  • YAPMAZ
    0% (0)60% (3)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Erime yapar veya bircok etkene göre değişir. Senin iftar ve sahurlarda ne kadar protein ve karbonhidrat tükettiğine bağlı. Arada mekik sinav falan cekiyorum demenden bu işin tam ehli olmadığın açık. Sinav ve mekikle kaslari canlı tutamazsin anlik kan pompalarsin sen zannedersin hiç eksilmiyorlar. Ki zaten mekik ne alaka onu da da anlamadim da karin kaslarina hiç faydasi olmayan zararli bir hareket.

Neyse konuya dönersek eğer günde vucut tipine göre yeterli karbonhidrat ve protein alirsan su dışında bir şey kaybetmezsin. Kaslardaki su depoların azalir iner görünür ama kas yıkımı olmaz. Yeterli protein slir karbonhidrat almazsan yağ yakarsin kaslara yine birşey olmaz. Protein ve karbonhidrat ikisini de eksik alırsan hem yağ hem kas kaybedersin. Ramazana ayi definisyon yapmak için iyi bir firsattir. Spora 1 ay gibi bir süre vermek yerine bu yönde kullanabilirdin. Ben gece 12-1 arası yapıyorum antrenmanimi. Hacimi azalttim ama devam ediyorum yani.

0|0
    0|0
    • Mekik işe mi yaramıyor dedin sen? Günde fitneesa gittiğim her gün 700 mekik çekiyorum evde de bunu devam ettiriyorum. Açıklaman için teşekkürler fitneesa gitmeye çalışacağım

• Sen bu kafayla devam et günde 5000 tane çek. Sana burada ders vermeyeceğim bildigin kafada git hadi kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz da vucut tipine bağlı olarak değişir ama evde de ihmal etme sporunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En azından Form Kaybedersin. ama yürüyüş yapsan geceleri şınav falan ceksen cok olmasa bile tutar yni

0|0
    0|0
  • hevesin kaçabilir ara verince o yüzden evde dewam et en azından boşluğu doldur

0|0
    0|0
    • Evde dambıl filan yok mekik ve sınav çekebiliyorum sadece

• Açıklaman için teşekkürler artık her vakit bulduğumda sınav çekicem

• yapmaz yağ artar

0|0
    0|0
Yükleniyor...