Sevgilinizi babanızla tanıştırdığınız ilk an ne hissettiniz?

Babalar kız çocuklarının ilk aşkları, hayatta örnek aldıkları erkek. Bazen korkutan, bazen melek, bazen arkadaş, bazen sıkıcı, bazen şaka yollu kızının sevgilisi var muhabbetlerini kırarım onun bacaklarını diye bitiren adam.

Sen kırk yaşına gelsen de onun küçük kızı, o yetmiş yaşında da olsa gözü senin üstünde ve hayatta babanın bugüne kadar tanıştığı bilmem kaç yüz kişiden sonra sıra onda, sevgilinde. Babanla onu tanıştırırken neler hissettin? Anlatır mısınız?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Şehirler arası gidilen onca km'den sonra, geleceklerimizi bildikleri için, terminalde ilk tanıştılar. Tanışana kadar otobüste başımın etini yemişti heyecandan

İlk el sıkıştıkları an, oldukça garipti. Her iksinde de çekimser bakışlar. Ama uzun bir akşam yemeğinde, tüm buzlar da heyecanlar da yok olmuştu. En son ikisinin de çenesinden yorulduğumuzu hatırlıyorum annemle :))

1|0
    0|0
  • tanıştırmadım daha hiç:))

0|0
    0|0
  • Özellikle tanıştımadım zaten tanıdığı bildiği ve onaylayacağı insanla birlikteğim.

0|0
    0|0
  • ben tanıştırmamıştım. babamla tanıştırmaya değmezdi. ama kaza yapıp hastaneye kaldırıldığımda tanışmışlar. çok da takışmışlar. babam illa "ben babasıyım. sen gidecksin burdan" demiş. en sonunda da "6 yıldır ben kızınla birlikteyim. sen babasıysan eğer 6 yıldır nerdesin? sülalesini tanıyorum, seni tanımıyorum" demiş ve tartışma bitmiş. tanışmaları böyle maalesef...

0|0
    0|0
  • öyle bi durumum olmadığı için.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok şey hissettim

0|0
    0|0
  • hiçbişey hissetmedim

0|0
    0|0