Kendimden nefret ediyorum, her şeyde kendimi suçluyorum. Benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Ben 5 senidir avrupadayım ailevi sorunlarımız var babam bizi terketti ondan 1 ay sonra kardeşim doğu ve babanın ne demek olduğunu bile bilmiyor 4 yaşında ailem ( babaannem,amcam... ) bnden beklentileri çok yüksek yüksek bi okula girmemi istiyolar ama

Benim okmayı bırak yaşamaya dahil gücüm yok biliyrum şimdi diceksiniz senden daha fazla dertleri olablarda var bnde biliyorum kc kere kendime anlatmaya çalıştım olmuyor keşke ben ölsem onlarda biri yasa diyorum kendimde nefret ediyorumherşeyde kendimi suçluyorum kendimden tiskiniyorum tek kendimden değil herşeyden dünyadan bile herşeyi annem den saklamayacalisttiminca derdi varken bnle ugaşmasındiye sonra okulla bi geziye gittik orda dayanamayıp hergün ağladım belkide kendimi gizlemwk zorunda olmadığım için boşverdim arkadaşlarım öğretmenim neolduğunu öğrenmeye çalıştılar en sonunds enyakın 2 arkadaşıma ve öğretmenime anllatım son gün gelirken intahar eetmeye çalıştım ama beceremedim öğretmenim ailemi arado ve piskoloğa gitem gerektiğiji söyledi gittim dinimiz farklı olduğu için anlaşamadık ve nasıl olduysa ailemin yanında espirili durmadan gülen ve arladaş larımın yanında okulda üzgünümm kendimden ıığreniyorum ailem anlamasın diye onların yanında ters cevap verip kendimi saklıyorum temizlik manyago olmu ev girlemeyeek eğer kirlenirse sınır krizleri geçiriyorum ölmek istiyorum beni tek tutan Allah krkusu arkadaşlarımsan darbe yedim şimdi benim 1 ay sinra yükseek bi okula girmek için test yapmam lazım ve. ona konsatre olmayı bırakın nasıl kendimi oyalasam diye üşünüyorum herşeyden kaçmal istiyorum kendim tlfona tvy bağlamışım annem üstüme geliyo ders yap diye hep tlfon elinde diye artık dayanamıyorumolmek istyorum ne yapabilirim bana yardımedin

Güncellemeler:
2. Senedir ayakta durmaya calisiyorim attil gucum yook

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Yaşadkların kolay değil. Belli bir zaman sonra insan dirayetini kaybediyor. Sende obsesif kompulsik kişilik bölünmesi(takıntı) rahatsızlığı var sanırım. Mutlaka klinik psikoloğa gitmen lazım. Normal psikolog olmaz. Klinik psikolog gerektiği durumlarda psikiyatrdan ilaç desteği alır.

Yaşadığım bir olumsuzluktan dolayı benzer durum bende de olmuştu. Baktım güzel şeyler düşünmüyorum hemen gittim. Ve inan faydasını gördüm. Günde en az 5 kez duş alrdım. Bir yere dokunsam yarım saat elimi sabunlardım. Parktaki parke taşlarının arasındaki otlara bile takmıştım. Şİmdi hiçbir şeyi takmıyorum. Pantolondaki çift ütü izinden başka :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen kendi kednini biraz sıkıntıya dusurmsuun biraz psikolojik senin yasadıkların tamam baban terk etmis sizi anlayabiliyorum hayatın bazı cilveleri vardır vurur tekmeyi bazen ama cok takmayacaksın bazı seyleri bak ne guzel ailen yanında annen var amcaların var basında buyuklerişn var yani o kardesin varya dunya guzeli insan iste onu dusun derslerinle alaka gostermeye calıs ve kendine oyalayacak biseyelr bul vakit buldukca gez dolasmaya calıs cık dısarı cok dusunup kafa yormamaya calıs sadece kafanı okuluna odakla geri kalan dertleri dusunmeey calıs ki bak goreceksin hayatında bazı seyler zman ilerledikce duzelecektir

hayat sadece kotu olaylardan ibaret degildir guzel yanlarını da dusun ...!

0|0
    0|0
    • Bende farkindayim yukardads yazdim krndime hep ornek gosterdim disarda kalsn hic kimsesi olmaydn sma ose yaramiyor yada onceden tariyodu artik. Yaramiyo

• ya kac yasındasın bilmiyorum ama onunde daha cok uzun zman var gecmisindeki guzel seyleri dusun illaki hayatında da guzel analr geciyordur onalrı dusun yani hersey kafada akılda bitiyor psikolojini kendin duzeltebilirsin tamam herkezin sorunlar ı var senden daha cok sorunalrı olanlar var ama su var her bireyin kendi sorunu kendisine zor gelir ama cozum de kendisindedir yani kendin cozeceksin herseyi

• evet zor şeyler yaşamışsın yorum yapmamız sana göre bilmiyorsunuz boş konuşuyoruz anlamına gelebilir. fakat şunu belirtmeliyim ki bu hayatta herşeyin olabilme olasılığı %50 dir. yani şuan üzerimize göktaşı düşüp yok olma olasılığımız ile şuan nefes alma olasılığımız %50 dir. hayatta herşey olağandır. evet üzüleceğiz, sevineceğiz elbette. ama tek çare şükretmektir herşeye rağmen ve takdiri ilahi diyip dua etmektir. inan hiç yalnız değilsin.

0|0
    0|0
  • "Sabır Tohumunu Kalbine Ekip, ŞÜKÜR Suyu İle Sularsan!...Yetiştirdiğin Çoğu Şeyin Adı MUTLULUK Olur..."

hayat ölüme sormuş..ınsanlar benı severken neden senden nefret edıyorlar dıye ölüm cevaplamıs sen tatlı bır yalansın oysa ben ACI BİR GERÇEGIM..

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak isterim.? Tabi uygun görürseniz.

0|0
    0|0
  • sen kendine nasıl bi hayat istiyosun ?

0|0
    0|0
    • Bn boyle yasamaya raziyim ama gucum yok kendime guvemim yok kendime degil kimseye kendimdn igreniyorum

• Keske Elimde olsa herseyi unutup yeniden dogsam

• bu hayatta neler unutulmuyo ki unutmak istesen unutursun emin ol

• Gizli kullanıcı bacı: öncelikle ALLAH YARDIMCIN OLSUN. Şimdi sen derslerine çalışmasan ne değişecek tam tersi geriye gideceksin ve gittikçe bataklığın içine gömüleceksin. Bence okumak senin iyiliğin için iyi bir kapi ve bu fırsatı heba etme. Zor olacak ama gayret etmen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yardım al hemde acılen

0|0
    0|0
  • Kendine gelmen yeterli olur ama kafan karışmasın diye psikoloğa git bilemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...