Salih Uçan bugün Seria A takımı Roma ile sözleşme imzaladı. Transfer hakkında ne düşünüyorsunuz?

Salih Uçan bugün Seria A takımı Roma ile sözleşme imzaladı. Transfer hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Turkiyede gelismesi imkansizdi oype bir yetenegin buralarda harcanmasindansa orada parlamasi daha iyidir. Umarim bir gun tekrar Fenerbahce formasiyla yesil sahalarda goruruz onu.. Adamsin cocuk!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaa ben futbolu seven insanim ama burdaki soru yogunlugundan nefret edicem. Besiktas bir taraftar kaybedecek. Arkadasim yapmayin boyle.

0|0
    0|0
  • Severim kendilerini.. hakkında hayırlısı olur inşallah. Zamanında bize gelmesini çok istemiştim o kısmet olmamıştı

0|0
    0|0
  • Olamaz ya.. Çok sevmiştik onu.:/

0|0
    0|0
  • Kimi sevdiysek gitti :((

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• fizik olarak güçlenmesi gereken bir futbolcuydu. geri kalan her alanda iyiydi diyebiliriz. eğer italya gibi bir ligde liderliğe oynayan bir takımda bolca forma şansı bulursa kendisinden bir canavar yaratılabilir.

0|0
    0|0
  • üzülerek söylüyorum başarılı olamaz.

çünkü italya da oynanan futbola ve futbolculara baktıktan sonra salih gibi tekniği ile oynayan bir futbolcu o ligte barınamaz. sakatlanmaması ümit ederim ama 2. çalımında biçerler adamı.

0|0
    0|0
  • salih çok iyi futbolcu fener tam parlatamadı çocuğu ingilterede almanya gibi estetik liglerde daha iyi olabilirdi. italya futbolu biraz sert gelebilir ama az bus türkiyeden alışkındır. ama yinede parlar bu çocuk.

0|0
    0|0
  • Biz genc die oynatmadik adamlar tranfer ediyo, iyi oldu gittigi gelisip cok daha iyi yerlere gelir umarim

0|0
    0|0
  • Salih için hayırlı olduğunu düşünüyorum. İnşallah ilerde çok iyi bir futbolcu olur ve Fenerbahçemize döner

0|0
    0|0
  • bence cok iyi oldu türkiye milli takımı için yurt dışında milli oyuncularımızın kendilerini yetiştirmesi gerekıyor

0|0
    0|0
  • salih baya parlar bence kendini geliştirir kırası bıttıgı zmanada ya roma 11 mılyonu verırı alır salıhı ya da fenerbahceye gelır ya bzıde oynar ya da bız buyuk paraya satarız ıyı odlu gıtmesı yanı emvcut kadroda oynayamazdı harcanırdı

0|0
    0|0
  • ciddi mi?

0|0
    0|0
  • Fenerli olarak çok sevindim. Harcanırdı burada yoksa

0|0
    0|0
  • iyi düşünüyorum
    yetenekli oyuncular türkiyede oynayıp kendini heba etmesin zaten

0|0
    0|0