Hollanda - Arjantin maç tahmininiz nedir? Analizlerinizi bekliyorum?

Hollanda - Arjantin
i.telegraph.co.uk/.../Untitled-1_2966155b.jpg
Hollanda - Arjantin

• Hollanda
    A seç
  • Berabere
    B seç
  • Arjantin
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Arjantin Dedim Ama Duygusal Olarak Tabi.. Yoksa Hollanda Rahat Alır.. Söylemeye Bile Gerek Yok :D

Ancak Bütün Galatasaraylılar Hollanda Demiştir Ona Eminim.. Ama Onları Anlayamıyorum Sneijder'ı Nasıl Olur Da Yere Göğe Sığdıramazsınız.. Adam Galatasaray'da Keyfi İsteyince Koşuyor Pres Yapıyor (Genelde Yapmıyor)

Hollanda'da Afedersiniz Ama Köpek Gibi Koşup Pres Yapıyor Hiç Canlı İzlediğim Sneijder İle Bir Değil.. Ben Olsam Söverdim Bu Adama Niye Bizde Bu Kadar Koşup Mücadele Etmiyor Diye..

Not: FB-BJK-GS-TS Tutmuyorum.

0|1
    0|0
    • Bir GS li olarak sana hak veriyorum bir de GS camiasına büyük hizmetleri olan Hamza Hamzaoğluna eleştirdi diye ne büyüm hakaretler edildi oysa ki adam sonuna kadar haklıydı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Hollanda alır hollandanın bir sürü yıldızı var ve hollanda takım oynuyo ama arjantinin bnce buraya kadar gelmesi şans messi di mariayla bişi olmuyor bence inşallah maşallah dememe gerek kalmıcak Sneijder robben tek başlarına alcaklar maçı al buraya yazıyom

0|0
    0|0
  • Insallah Hollanda kazaniiirrrrrr!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bollanda alır kanks

0|0
    0|0
  • Bence hollanda alir her nekadar dusute olsa bile daha kordine ve daha iyi bir takim sahaya takim oynunu yansitiyolar ve kontralari cok teklikeli karsinda ise takim savunmasini yapamayan bir arjantin var ve arjantin iyi pas yapamiyor tahminimce hollanda alir

0|0
    0|0
  • Hollanda alır diye düşünüyorum ama bir tık daha öte oynaması lazım. forvetleri çok formsuz.

0|0
    0|0
  • Sadece Sneijder diyorum.

0|0
    0|0
  • Hollanda kazanır.

0|0
    0|0
  • arjantin kazanır

0|0
    0|0
  • Hollanda, Arjantinde bulunmayan takım oyunuyla kazanıcak..

0|0
    0|0
  • arjantin alır

0|0
    0|0
  • hollandaa :D

0|0
    0|0
  • Hollanda devirir.

0|0
    0|0
  • Skor vericem maç sonu burdayım :

Hollanda-Arjantin ;
    2 - 0

0|0
    0|0
    • Çünkü hollanda en az 2 gol atar ama handikap olur mu bilmem arjantinde ise messi zar zor 1 tane atıyor ama hollandaya atmaz sana önerim 2-0 veya ms1 oyna kazan :)

• handikaplı oynayamam iddaa hollandaya vermiş

• tamam hollanda şampiyon olucak zaten karar senin :D

• Hollanda 3-1 alır bence. Finalde Brezilya tokatlar.

0|0
    0|0
  • Arjantin tamamen bala ve messi faktörüyle buraya kadar geldi. Hollanda acımaz

0|0
    0|0
    • Agueroyu unutuyosun ama? kadroya katıldı

• hiç pes oynadın mı bilmiyorum ama Oyundaki en iyi santrafor aguero! gerçekte de öyle tabi

• Evet aguero ve benzema hileli gibiydi :D gerçekte bence en iyi santrafor karşı tarafta, rvp. Aguero bence maçta iyi oynamaz ha ama mesela çıkar son dakika da bir gol atar maçın yıldızı olur orası ayrı. Ama genel olarak bu maçta t. d süre verirse pek faydalı olcanı sanmıyorum.

• hollanda takım oyunu oynuyor...

0|0
    0|0
  • Arjantin alır net.

0|0
    0|0
Yükleniyor...