Kızlar, siz olsanız Survıvor'a katılır mıydınız?

Ordaki zor şartlara para için katlanabilen olur muydu?

Güncellemeler:
Survıvour da biriyle aşk yaşarmıydınız, ıssız ada sonuçta,

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben isterdim :D tecrübe tecrübedir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• katılmak isterim de
    dal tasaak gezemem öyle

0|1
    0|0
  • Ordaki sartlar sandigin kadar zor degil. Kamera arkasindan cogu ihtiyaclari karsilaniyor. Elbette ki izleyiciye yansitilmiyor bu...

0|1
    0|0
  • katılmam

0|1
    0|0
  • Katlanılırda, giyimleri bana uymaz bu yüzden katılmam.

0|1
    0|0
  • ya varya benim gibi biri oraya gitse psikolojisi bozulur kendini okyanusta boğar ben ve yerde yatmak çadırda bile kalamam ben ottan böcekten huylanırım ki oraya katılan bir abi vardı tanıyodum daha ilk survivora katılmıştı gece fareler üzerimizde geziyo diyodu ben çıldırırım lan ayy düşüncesi bile fenalık veriyo

0|0
    0|0
  • Paradan ötede o duyguyu, zorlanmayı, hırsı, rekabeti ve güzel ödülleri yaşamak için evet, giderdim. Hatta düşünüyorum katılmayı.

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Katlanırdım

0|0
    0|0
  • ben o şartlar altında yarışamam ne kadar para verirlerse versinler psikolojim bozulur benm orda aynaya bakamıcam dişlerimi fırçalayamıcam saçlarım yıplanıcak fareler üstmde gezicekfalan hayatta bana göre degil uyuyamam bile

0|0
    0|0
  • Survivor olayını tam anlayacak kadar bilmiyorum o yarışmayı. Para için değil de çok deli damarım tutarsa ekşın olsun diye bunu düşünebilirdim. :D

0|0
    0|0
  • Ben iki gün üst üste aynı şeyi giyemiyorum orda ölürdüm heralde

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Fare olmasaydi evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bırak kızları ben bile katılmam. Para için medya maymunu olmaya niyetim yok.

0|0
    0|0
  • ASLA :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...