Sınıfta mı kaldım şimdi?

Arkadaşlar liseson snftaym.bize sınav izni vermiyolar. bende 18 gün devamsızlğıim vardı ygs den dolayı falan.şmdi 2 günlük rapor vermişti doktor dün bide bugün için.bene gitmemiştim.bugün raporlu olduğum halde raporu götürüp eve geri geldim.ama raporu yazmamışlar.şimdi 20 olmuş .napiçammm bennn :(((( sinfitami kaldımm son sınıftayımm annemler bilmiyo öldürür beni.raporu geçmemişler. benim rapor hakkım vardı diye kullandım verdim bugün yazmamışlar offf:(((

Güncellemeler:
öldümmm bittim bennnnnnnn
Tamam girmişler raporuuu :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• umarım brakmazlar ama gecen sene boyle bsy olmstu.son sene ogrencısı sınava gryr.. cok ıyı puan alıyr.karne gunu gdp bakıorkı sınıfta kalmıs devasızlıktan..umarım aynı sey basına gelmz..keske elınden geldgnce yapmasydn

0|0
    0|0
    • raporluydumm raporr verdımm aaaaamaa!:((

• iyi bakalım hadı hayrlısı olsun:)

• sagolcanımm :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi nasihat etsek zoruna gidecek etmesek yine bu durumdan kurtulsan aynısını yapacak madem bu kadar kokuyordun niye okulnu gitmedin neyse. tanıdık doktor filan varsa geçmişe yönelik rapor olmadı bitane özel hastanenin adına sahte rapor hazırla sadece doktorun kaşesini basman yeterli özel hastenede doktorun kaşesi yanındaki kızda olur ki yardım olurlar yane ben sınav haftası sahte rapor kullanmıştım :)

0|0
    0|0
    • yok abı raporu bugun verdım daaa. ama e okula yazmamışlar. 20 gozukuyoo e okuldaa:((

• raporun varsa sorun çıkmaz e okula yazmıssa bile ilmek zorunda

• O okuldakiler o kadar ahmak değiller.Elbet yardımcı olacaktırlar.

0|0
    0|0
  • merak etme ınsıyatıf kullanmak zorundalar seve seve ben kendımden bılıyorum yanı sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • o sızın zamanınızdaydı smdı degıstı sıstem mılklı egıtım bakanı degsmıs benı gebertceklerrrrr:(((

• zaten bu cocuklar ne cekıyorsa demıstım yıne 3 harflılerden cekıyor ygs lys oss bu ne la :D:D:D

• Müdürle konuşmayı dene :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• korkma son sene sınıfta bırkamazlar..

0|0
    0|0
  • 21. günde kalınıyor zaten merak etme ama yinede müdürle konuşmanda fayda var.

0|0
    0|0
    • 21. gun degıl .19.bucuktan 20. doldumu bırakıyolarrr:((

• Müdür ya da müdür yardımcısıyla konuş. Silerler merak etme.

0|0
    0|0
    • Benim 25 bile olmuştu.

• Evet var şanslısın:D

• Arkadaşma mesaj at benm smsım yok dur özele glıyorum :D

Yükleniyor...