Sizin anneleriniz de küfür ediyor mu?

Sizin anneleriniz de küfür ediyor mu?Ediyorlarsa en meşhurlarını yazar mısınız?Mesela bugün yolda yürürken daracık bi pantolon giymiş şişman bir kadın gördük.Annem:"A..nın şafağı belli oluyo." dedi :)

Güncellemeler:
Aha şimdi de babama anlatıyor,böyle böyle oldu diye :)

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• azına sıçarım sifonu çekmeye bile tenezzül etmem :D

he bıde bir anne oğlunu yanımda DÖLÜMÜN ÇÜRÜÜÜÜÜÜÜ diye dövdü, valla bilkmiyom ben eğlendim.:D:D:D

1|0
    0|0
    • dölümün çürüüü mü? mavi ekran verdim şu anda.

• peki :)

• ne demiş şair neyse eywallah :D:D

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir başkasının gıyabında konuşmak o kişiden mutlaka helallik almanızı gerektirir. Aksi takdirde ilahi mahkemede mutlaka karşınıza çıkar ve çok zor bir duruma düşersiniz. Anneni bu konuda uyar bence.

1|0
    0|0
  • şafak kaç diye sorsaymış keşke :D

1|0
    0|0
  • Bizimki de eşşek herifin damadı der durur daha beterleri de var tabi :)

1|0
    0|0
  • Annen coşmuş o nasıl küfür la

1|0
    0|0
  • vay arkadaş annende iyi ağız varmış hee :D

1|0
    0|0
  • -_- nası bir küfür o öyle..

1|0
    0|0
  • mını eşşek zikesice diyomu ::SSSSSSSSSSSS

0|0
    0|0
  • Puhahaha :D

0|0
    0|0
  • annem birine karşı eşşek kelimesini bile kullanmayan bir kadın çok şükür,öyle insanlardanda annelerdende zerre kadar haz etmem

1|0
    0|0
  • Annen epey terbiyesizmiş :) benim annem dese dese :) En fazla eşşek der o dur yani.

1|0
    0|0
  • ben daha karsılasmadım

0|0
    0|0
  • vajinanın şafağı diyeymiş bari direk dalmış olaya kamyoncu gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ömrü hayatımda böyle bir laf duymadım.. Annen aşmış ... Gözlerim açıldı okurkenn breh brehh

Hayatımda annemin küfür ettiğini duymadım bu arada...

1|0
    0|0
  • a.nın .mı , eşek s.ki der en çok...milletle çok fena kafa bulur anlatsam roman olur.

2|0
    0|1
    • akrabalarının içinde de der..anneannem be sussana sen semra , yok anacım bu kime benzemiş...der durur..

• hiç duymadım annemden desem yeridir ben bile şakasına ettiğim oluyo annem hiç etmez ilginç

0|0
    0|0
  • Benim annem küfür falan etmez, etmesinde zaten yakıştıramam ona ben küfürlü konuşmayı.

0|2
    0|0
  • nohaaa anaya bak ! ellerinden öpüorum <3

1|0
    0|0
  • Hayır hiç küfür etmez

0|0
    0|0
  • Hic duymadim annemin agzindan oyle kufurlu kelimeler felan senin anneninde agzi baya bozukmus..

0|1
    0|0
  • Hayır etmiyor benim annem.

0|0
    0|0
  • anasını satayım diyo küfür etme gızzz diyom

0|0
    0|0
  • birinin açgözlülüğüne çok kızarsa-- a.ını bulmuş kılını arıyor der :D

0|0
    0|0
  • annem sadece kavgada ve bana küfür eder çok pis küfür eder söyleyemem çok ayıp şeyler :(

1|0
    0|0
  • ya sorma gecen bu yazdıgın yazının aynısını bzde yasadk iğrenc kahverengi bi tayt gymstı kadın ıyyykkk :D annemde laf etti işte ama bu kadar abartılı degl :)) asla kotu kelıme kullanmaz.. annen bayagı iyi dems haha:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...