Göbek nasıl eritilir göz atın soruma!

Kendimi bildim bileli göbekliyim sdfghjf :D yağdanda oluşmuyor bakın az yemek yerim çok spor yaparım ama bu göbek gitmez katlı falanda değil ödem diyorlar sizce? ne yapıym?

Güncellemeler:
mekik çek demeyin ya kas oldu her tarafım :D

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• spor yaptığını söylemişsin ama profesyonel yardım alırsan gider,ben plates öneririm ,kısa zamanda şaşacaksın:)

0|0
    0|0
    • inşallah canım deneyeceğim platesi =)

• :)) ben bile bu yaşta ,benden küçükleriinn teklifine maruz kalıyorum sen ohoooo:)) kolay gelsin platese ,zorlandıkça bene küfredeceksin derste,aynaya bakıp gerildiğini gördükçe ,dua edecekssin:Dgaranti.. ha unutmadan sana platesin püf noktasını sölim,sonuç almak için karın hareketleri yapar iken karın kaslarını daima sıkıcaksın..yoksa uzun zaman alır:)

• thank youu :D

Erkekler Ne Diyor 5

• uzun mesafe koşular, bisiklet ve bol karın antremanı ypıomusun? mesela haftada kac km koşuosun? saglam bi programla gitmesi lazım..spor ypıorum demişsinde ne ve nası yptıgın önemli...belkide sen ypıorum sanıosun ama aslında bişi ypmıo olabilirmisin? hele kızda karın yaglanması ne dmk abi? erkekde olsa anlarımda kızda karın sıkıntısı son noktyadır...antreman programını yazarmısın bbi haftalık merak ettim? bide sekerle tatlıyı kes...

0|0
    0|0
  • bol kardiyo antremanı (haftada 150-200 km arası) buna koşu cross ve spinnnig hepsi dahil...seker yok, yag yok, tatlı yok..sadece karbonhidrad artı protein sebze ve meyve...bol karın antremanı..tabi birazda kilo vermen gerekebilir..çok zayıflamadan bu sekilde halledersin..sırf karın çalışmkla olmaz...bol kardio ypman lazım..alkol ve dediklerim yasak..bide bunu bi ömre yayman lazım..1-2 haftalık mevzu diil, ömrün boyunca iyi bi karın istiosan bu sekil..gerek varmı?sen bilirsin...

0|0
    0|0
  • gaz vardır gaz pırt yap geçer

1|0
    0|0
    • güzel gitar çalıyorsan güzel şarkı söylüyorm grup kuralım ünlü olalım nasıl fikir

• kandıramazsın beni ben deliyim sen iyi mi (salladım son kısmı dogru mu bilmem)

• Sekik çek.

0|0
    0|0
  • armut göbek olayı vardır :D mekik çek bol bol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kolay kolay erimez yapmadan önce düşünecektin

0|0
    1|0
    • ne yaptım ben mal soruyu dikkatli okusana bi de çok bilmişlik taslıyo akılsız

• s.ktir git lan doğuştan göbek olur mu öküz ne yediğinden haberin yok her sofraya oturuşunda öküz gibi yersen olur tabi göbeğin

• her tarafın kas olduysa göbekte kastan baska bırsey kalmamıstır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...