Prandelli İstanbul'da. Galatasaray ile anlaştı?

Yarın 2 yıllık kontrat imzalanacağı söyleniyor.

Prandelli sizce takım için ne kadar faydalı olacaktır?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Prandelli ile 4. Yıldızı takacağız

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 14

• Manciniden daha iyi olamaz

0|1
    0|0
  • ya bızımkılerın bu karızma hevesı kastı benı artık, aysala karızma yetıyor sadece... nıce basarılı calıstırıcı boşta ıken bunamı kaldık biz, keske denızlı olsaydı:S, hatta hıkmet karaman!

0|1
    0|0
  • başarılı olacağını inanıyorum Mancini gibi sürekli farklı 11 kurmuyor en azından bu iyi oyun felsefesi de hücum

0|1
    0|0
  • Milli takım hariç büyük takım çalıştırmamış. Trabzonspor Beşiktaş gibi 3-6. sıra takımlarını çalıştırabilecek bir teknik adam gibi geliyor, yine de kesin konuşmamak lazım hiç belli olmuyaz burası Türkiye :)

0|1
    0|1
  • Ben pek te faydalı olacabileceğini sanmıyorum.. Türk futbolu biraz farklıdır alışmak için 1 yıl geçmesi gerekiyor.. Bu yüzden Mancini kalsaydı daha iyi olurdu, daha doğru olurdu.. Beşiktaş ve Fenerbahçe bu konuda daha şanslı.

0|1
    0|0
  • 2 3 seneye yine fatih terim gelecek ama başkan olarak ozaman takım düzelir prandelli daha alışacak falan zor

0|1
    0|0
  • mancınınde aynısıydı buyuk umutlarla geldı buda boyle oalcak bos cıakcak bence galatasaray fatıh terımı nıye bıraktı kı en buyuk hata buydu galatasarayda

0|1
    0|0
  • Mancini'den bir farkını göremiyorum. Bir cacık olmayacak. Bir GS'li olarak doğru bulmuyorum.

0|1
    1|0
  • görmek lazım

0|1
    0|0
  • bizim türk kızları sevınmıstır sonucta adam ıtalyan

0|1
    0|0
  • Fenerbahce'de gormek isticegim bir teknik direktordu :(

0|1
    0|0
  • boş teknik adam

0|1
    0|0
  • Mancini daha iyiydi
    Buda olmaz
    Adam En azidan sistemi oturtmuştu
    Yolladilar gitti

0|1
    0|0
  • bize türk hoca lazım da fatih terimden başka bilgili deneyimli türk hoca yok ondan yabancılara yöneliyouz sayısal loto rastgele kim boştaysa bakalım prandelli tutacak yarı yarıya ihtimal var tutabilirde tutmayabilirde

0|1
    0|0
Yükleniyor...