Fitness'a başlasam omuz genişlemesi olur mu?

Merhaba herkese,
173 boyundayım, 60 kiloyum ve iri kemikliyim.1.5 aylık bir süreçte 22 kilo kadar verdim, vücudumun çeşitli bölgelerinde sarkıklar var.1 aylığına yüzmeye başladım, şu an 2. haftasındayım. Bayrama kadar kollarımdaki sarkıkları toparlamak istiyorum. Haftada 4 gün 1.5 saat yüzüyorum. Yüzmeye ek olarak haftada 3 Pilates'e ve haftada 2 Fitness'a başlasam omuzlarım genişler mi? Genişlerse ne kadar genişler?
Omuzlarımın genişlemesini istemiyorum.

Güncellemeler:
Teşekkür ederim hepinize :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle birdünya :) Omuz genişlemesi öyle 5-10 kiloya olmucaz merak etme :) Senin yaptığın kilo egzersiz olucak sen bizim gibi ağır girip 4x10 diye setler yapmıycam 20 tekrar 4 kere yapıcaksın böyle hafif kiloda yapıcaksın ve daha çok terleyiceksin ;) öğrenmek istediğin birşeyler varsa mesaj atabilrsin istediğin zaman spor hakkında bilgi verebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• . Eger bu söylediklerini düzenli olarak uygularsan,, tüm sarkık bölgeliri gercekten yok edebilirsn. Hemde yüzüyorm diyosn, Omuzların Genişleme ihtimali var da cok yok yni. Ama omuzların geliiş. bence kötü durmaz boyunda uzun o yüznden.

0|0
    0|0
  • fitness pismanlıktır bizde yazıldık hergun fıtness den cıkıp barlara aktık sonra noldu göbek oldu 2 katı :D

0|0
    0|0
  • Genişletemezsin 1 yılda

0|0
    0|0
  • Benimki çok gelişti yüzmede 1 yolda fark edecek kadar yuzmu devam

0|0
    0|0
  • genişlemez merak etme. ama kalçaların şekil alırsa. tadına doyum olmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0