Kadınlar için kalça egzersizi?

156 boyunda ve 43 kiloyum. Kalçamı daha dolgun ve dik hâle getirebilmek için evde nasıl egzersiz yapabilirim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Squat yapmalısın. 120 Kilo ile Squat yapan bir sporcuyum :) Detaylı bilgi istiyorsan mesaj at ordan konuşalım ;)

0|0
    0|0
    • Ağırlık kullanmadan olmaz mı?

• 20 kilo mu? Ama ben daha 5 kiloluk dambılı bile kaldıramıyorum ki :D

• :/ böyle uzun demirler var spor salonlarında kullanılır 10 15 kilo lar onlardan ayarla 1 tane ensene al ortala öyle yap :) yani boşta yapmadan birşey bkleme fazla olanıda küçültürsün :) az kiloda yapmak kası daha çok sıkılaştırır çok kiloda az tekrar yapmak şişirir :)

• Doggy style bence en iyisi. kalça masajı, kardio vasküler, ve süper bir moral.

0|0
    0|0
  • Ayaklarını birleştir , vücudun doksan derece olacak şekilde öne eğil. Sağ ayağını kaldır. Karnına çek sonra yukarıya kadar kaldır. Sol ayagını kırma bunu yaparken. Yapabildigin kadar yap sonra diğer ayağınla işte :)

0|0
    0|0
  • yasın kac ki sennn yemek yemelisnn egsersz yuruyus

0|0
    0|0
    • 19. Yemek yiyorum aslında ama kilo alamıyorum pek ve maalesef yaşadığım yerde yürüyüş yapabilceğim yer yok.

• Squat yap ama fazla ağırlık kullanma büyütürsün poponu ve bacaklarını merdiven çık ama çok zorlama diz kapağı ve eklemlerde sorun olabilir kumsalda denizin birleştiğiyerde ıslak kumda koş betonda koşma sakın nesquik iç düzgün vücudun olur

0|0
    0|0
    • Dambıl mı kullanmalıyım?

• Evde.

• Olur evdede ayak topuğunun altına kare takozda koyabilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• squat yap 30 gün programı vardı

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
    • Yapmaya çalışıyorum ama sanırım yapamıyorum. Sadece baldırlarım ağrıyor. Kalçamın da ağrıması gerekmez mi?

• ben yapmadım neresi ağrır bilmiyorum:) hareketi yanlış yapıyorsundur belki dediğin gibi

• Pilates yap sıkılaştırıyor günde 30 dk yeterli

0|0
    0|0
Yükleniyor...